خانواده

خانواده

11,000 تومان

کتاب خانواده تدوین و گردآوری سخنان آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد خانواده ، اسلام و خانواده در سخنرانی های مختلف است . یکی از دغدغه های مهم آقا ، دغدغه ایشان بر متن زندگی مردم تحت عنوان سبک زندگی ست و ایشان در صحبت های خود طی سال های مختلف انقلاب اسلامی به این مساله پرداخته اند . 

تعداد:

آخرین موجودی

موضوع کتاب خانواده گردآوری و تنظیم بیش از صد سخنرانی آیت الله خامنه ای در مورد سبک زندگی ، زن و خانواده می باشد .

اغلب این سخنرانی ها مربوط به جلسات خطبه خوانی عقد ، نشست اندیشه های راهبری با موضوع خانواده ، سخنان روز زن و جلسات معظم له با بانوان نخبه است .

متون کتاب بدون بخش بندی و بر اساس جلسات و موضوع تدوین شده است . پرهیز از درج تیتر بر یگانه سازی جلسه و ارتباط گیری با موضوع است .

بهترین حالت برای این کتاب این است که پیوسته مطالعه شود .

تمامی مطالب این کتاب از معظم له می باشد و اگر تدوینگر مطلبی احساس کرده نیاز به اشاره یا توضیحی است مطلب را در قلاب قرار داده است و اگر مطلبی را خواسته کوتاه نماید از ... استفاده نموده تا به اصل مطلب خدشه وارد نشود .

« در داخل خانه ، پایه محبت بر اعتماد است . اگر زن و شوهر ، اعتمادشان از هم سلب شود ، زن احساس می کند که شوهرش به او دروغ می گوید ، یا مرد احساس کند زنش به او دروغ می گوید و هر دو احساس کردند در این اظهار محبت صادق نیستند ، دیگر پایه این محبت سست خواهد شد . اگر می خواهید این محبت باقی بماند ، باید اعتماد به یکدیگر را حفظ کنید .

با خوبی عمل ، با رعایت اخلاق ، با رعایت آداب ، با رعایت حدود و ثقور و موازین شرعی .

نگذارید محبت از بین رود ، به محبت بی اعتنایی نکنید ؛ محبت را باید حفظ کرد . »

بخشی از متن کتاب خانواده صفحه 79

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع سید علی خامنه ای نظریه رهبری در مورد خانواده
مولف سید علی خامنه ای
انتشارات موسسه فرهنگی ایمان جهادی
تعداد صفحات 128
شابک 9786006275505
وزن 133
جلد شومیز
شماره کتاب شناسی ملی 3194429
قطع رقعی
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.