0 رای   - 

خدا بسیار داناست

کتاب خدا بسیار داناست ، جلد ششم از مجموعه کتاب های به من بگو خدا کیست ، نوشته ی غلامرضا حیدری ابهری می باشد . اثر حاضر با هدف شناخت خدا در جهان برای کودکان 6 تا 12 سال به شکل ساده و روان و همرا با تصاویر جذاب سازگار با متن کتاب ، نگاشته شده است .
موجود شد خبرم کن !
نا موجود
70,000 ریال

اثر پیش رو کاری از انتشارات جمال می باشد که در 12 صفحه ی رنگی تهیه و منتشر شده است .

ایمان به خدا مهم ترین پیام همه ی پیامبران و اثر گذارترین عقیده بر روح و روان و رفتار و کردار مجموعه به من بگو خدا کیست ؟ برای آشنا ساختن کودکان با این موضوع مهم اعتقادی نگاشته شده است .

این مجموعه ، با ارائه ی یک دوره ی خداشناسی متناسب با ذهن و ظرفیت کودک ، به تقویت بنیان تربیت دینی می پردازد و بر دریافت های توحیدی و فطری او که هنوز با شبهه ها و اندیشه های ناپاک آلوده گشته تاکید می کند . مجموعه حاضر، به بخش مهمی از پرسش های توحید کودکان نیز پاسخ می دهد .

تصاویر جذاب و کودکانه ی کتاب که با متن سازگاری دارد ، توسط الهه آرکیا و زهرا سمواتی طراحی و رنگ آمیزی شده است .

یکی از نکات مثبت اثر پیش رو این است که در صفحه ی اول کتاب ، آیه ی مربوطه به موضوع کتاب همراه با ترجمه آمده است که می تواند همانند یک مقدمه ذهن مخاطب را برای یادگیری موضوع آماده کند و در صفحه ی آخر ، جلد بعدی مجموعه را به عنوان پیش نمایش آورده است که می تواند کودک دلبندتان را با جلد بعدی آشنا کند .

اگر مایلید که فرزند شما تصویر نسبتا کاملی از موضوع خداشناسی به دست آورد ، همه ی ده جلد این کتاب را برای او بخوانید . موضوعات این مجموعه به گونه ای انتخاب شده است که اصلی ترین پایه های شناخت خدا در جهان پاک کودک می نشاند .

این مجموعه مناسب خواندن برای کودکان زیر 6 سال است .

" بخشی از متن "

" دنیا هم آفریده و ساخته ی خداست و ما با تماشای آن می توانیم با علم و دانش خدا آشنا شویم . هر چه بیشتر درباره ی آفریده های خدا فکر کنی ، با دانش خدا بیش تر آشنا می شوی ."

صفحه ی 7 .

سایر مشخصات محصول

وزن : 50 گرم
شابک : 9789642024254
مولف : غلامرضا حیدری ابهری
انتشارات : انتشارات جمال
تعداد صفحات : 12
موضوع : به من بگو خدا کیست
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 3871880
قطع : خشتی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها