خدا و ضرب المثل ها

کتاب خدا و ضرب المثل ها نوشته غلامرضا حیدری ابهری و با موضوع ضربالمثل هایی با کلمه خدا و در مورد خداست . در این کتاب شما با 50 ضرب المثل شیرین ، به همراه تصویر ساز های جذاب و توضیحی کامل و مختصر آشنا می شوید . 
موجود
250,000 ریال

موضوع کتاب خدا و ضرب المثل ها نوشته غلامرضا حیدری ابهری است و نقل 50 ضرب المثل با کلمه خدا و درباره ی خداست . مثل گل بی عیب خداست ، کور از خدا چه میخواد دو چشم بینا ، چوب خدا صدا ندارد  و ...

هدف نویسنده کتاب هم آشنایی شما با این ضرب المثل هاست .

ضرب المثل ها جمله هایی کوتاه ، شیرین ، خواندنی البته حاوی نکته های جالبی هستند و در همه ی زبان ها وجود دارند . در ساخت ضرب المثل آدم های زیادی نقش داشته اند و مثل گنج نسل به نسل منتقل شده اند . آنها مثل گل ها که زینت بخش خانه می شوند زینت بخش بیان و گفتار ما هستند و به رساندن مطلب هم کمک می کنند .

این جمله های کوتاه همچنین نکات و تجربیات را برای نسل های بعد منتقل می کنند .

در این کتاب ضرب المثل ها همراه با یه توضیح مختصر و البته کافی به همراه تصویرسازی های جذاب از مهدی صادقی می باشد و در 104 صفحه در انتشارات جمال به چاپ رسیده است . 

« خدا به آدم چشم داده !

ما قبل از انجام هرکاری باید خوب فکر کنیم . اگر می خواهیم چیزی بخریم ، باید خوب فکر کنیم . اگر می خواهیم با کسی دوست شویم باید خوب فکر کنیم . اگر می خواهیم کتابی بخوانیم باید خوب فکر کنیم . بدون فکر کردن ، نباید کاری را انجام بدهیم . خدا به آدم ها عقل داده که درباره ی کارهای مان خوب فکر کنیم و به نتیجه و روش انجام کار دقت کنیم . یعنی در هر کاری باید عقل مان را به کار بیندازیم . خدا به ما عقل داده که از آن استفاده کنیم . »

بخشی از متن کتاب خدا و ضرب المثل ها صفحه 24 

سایر مشخصات محصول

وزن : 118
شابک : 9789642024315
مولف : غلامرضا حیدری ابهری
انتشارات : جمال
تعداد صفحات : 104
موضوع : آشنایی با ضربالمثل های فارسی
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 6039958
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها