داروخانه تخصصی طب اسلامی

این کتاب اولین کتاب علمی و مستند روش ساخت ، مصرف و کاربرد داروهای ترکیبی طب اسلامی همراه با تصاویر است .
موجود شد خبرم کن !
نا موجود
660,000 ریال
تخفیف 10% درصد
594,000 ریال

در کتاب های حدیثی و نوشته های عالمان گذشته، احادیث درمانی به صورت متفرقه آمده است. ولی تاکنون کتاب جامعی درباره طب اسلامی نگارش نشده و هیچ عالم دینی به عنوان طبیب طب اسلامی در زمینه درمان از راه قرآن و روایات گام ننهاده است. در دهه اخیر، آیت الله تبریزیان توانست احادیث پزشکی را با نگاه طبی و اجتهادی بررسی و جمع آوری کند و اولین کتاب جامع طب اسلامی را با نام «دراسة فی طب الرسول المصطفی(ص)» به نگارش درآورد. تاکنون هزاران بیمار با نسخه های ایشان مداوا شده اند. استاد تبریزیان با تدریس طب اسلامی در شهر قم، به پرورش شاگردان فراوان همت گماشت. ایشان اولین عالم دینی احیاگر طب اسلامی در جهان است.
حجت الاسلام و المسلمین رضا نظرپور، که از شاگردان استاد تبریزیان می باشند، و دوره های مختلف طب اسلامی را در محضر ایشان گذرانده اند، توانسته اند مجموعه کتب عربی «دراسة فی طب الرسول(ص)» را به زبان فارسی روان ترجمه کند و در اختیار همگان قرار دهد.

«داروخانه تخصصی طب اسلامی»، با نگارش حجت الاسلام نظرپور از شاگردان مبرّز حضرت استاد تبریزیان و درصدد ارائه ترکیبات، طرز ساخت و مصرف داروهای طب اسلامی ساخت استاد تبریزیان میباشد. که منور به مقدمه استاد معظم و گواهی ایشان است.

کتاب حاضر، اولین کتاب علمی و مستند روش ساخت، مصرف و کاربرد داروهای ترکیبی طب اسلامی است. که همراه با تصاویر داروها می باشد.

سایر مشخصات محصول

وزن : 730 گرم
شابک : 9786005163926
مولف : رضا نظرپور
انتشارات : ارمغان طوبی
تعداد صفحات : 628
موضوع : پزشکی اسلامی
شماره کتاب شناسی ملی : 4684885
هیچ نظری ارسال نشده