برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

دختر موشرابی

کتاب دختر موشرابی نوشته محمد حسین زاده است . داستانی عاشقانه از بستر تاریخ است که در 200 سال اخیر اتفاق افتاده است . با خواندن این کتاب می توان به دل تاریخ رفت و از داستانی زیبا و لذت بخش عبور کرد .

ادامه مطلب
45,000 تومان
آخرین موجودی
دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
موردی یافت نشد
توضیحات

در پشت صفحه کتاب برای معرفی داستان اینطور آمده است :

دختر موشرابی روایت دختران این سرزمین است در کوچه پس کوچه های تاریک و روشن تاریخ این ملک ! دخترانی که گاه پرچمدار بودند و گاه قربانی ساده اندیشی ها و فریب خوردن ها ! روایت ، روایت خیانت هاست و تجاوزها ! قصه ، قصه پاکی شیرین هاست و غیرت فرهادها ! حکایت خروش لیلی هاست در کشاکش نبرد مجنون ها ، حماسه رستم ها و سوگ تهمینه ها !

حرف ، حرف رجزخوانی منصور حلاج است بر سر دار ! رقص خون سیاوش است در میانه میدان مکر سودابه ها ! اگر دشنه خیانت شغادها کم نخورده ایم ؛ ولی برق غیرت آرش ها را هم کم ندیده ایم !

بخشی از کتاب را مطالعه بفرمایید :

دختر قجری :

شاه که از مستراح آمد بیرون ، رنگش پریده بود ! سرد و بی روح همچون رنگ سروصورت میت . حتی نای گره زدن نخ تنبانش را هم نداشت . با دست تنبانش را گرفت تا نیفتد و خود را به تخت رساند . نمره مرتبه هایی که شاه از صبح علی الطلوع به مستراح رفته ، از دست پیشکار هم دررفته ! هر بار که می رود ، بیشتر طول می کشد و بیرون که می آید ، رنگش بیشتر پریده .

دفعات قبل چند لیچار نثار آشپزباشی کرد و روی تخت دراز می کشید . هنوز آرام نگرفته به خودش می پیچد و راهی مستراح می شد . این بار علاوه بر ناسزا ، گفت : آن سگ مصب اگر زبان باز نمی کند بگوید چه ریخته در طعاممان ، ببرید گردنش را بزنید ، شاید خونش ریخته شود ، افاقه کند !

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

موضوع
داستان های فارسی
مولف
محمد حسین زاده
انتشارات
کتابستان معرفت
تعداد صفحات
226
شابک
978-622-6837-82-8
وزن
183
شماره کتاب شناسی ملی :
7557645
جلد
نرم
قطع
رقعی
نظرات
بدون نظر
برچسب های محصول

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم