0 رای   - 

در هاله ی از غبار

کتاب در هاله ی از غبار نوشته گل علی بابایی  است که حاوی داستان پرماجرای حیات دنیوی سردار جاوید نشان حاج احمد متوسلیان ؛ بنیان گذار لشگر 27 محمد رسول الله ( ص ) از زبان دوستانش است که پس از طی مراحل پژوهش و نگارش آن ، اکنون به زیور طبع آراسته می شود .
موجود
160,000 ریال

کتاب در هاله ی از غبار ، روایتی از رشادت ها و شهامت های مخلصانه حاج احمد متوسلیان و همراهانش است که همچون رقص زیبای پروانه ها در باغ گل ها به روی صفحات سفید کتاب با قلمی ساده و روان  پیاده شده است .

همراه باشید با متنی از بخش ناجی دشت عباس  :

" ما از منطقه فرار می کردیم ، تانک ها هم از همه طرف شلیک می کردند . بچه ها با هر شلیک تانک ها ، روی زمین می خوابیدند و بعد از چند ثانیه یک تعدادی بلند می شدند و تعدادی دیگر شهید یا مجروح ، همان جا می افتادند روی زمین . همه در حال دویدن بودند . بعد از طی مسافتی به جایی رسیدیم که دیدیم حاج احمد در جاده ای که به امام زاده عباس منتهی می شود ، در حال جلو آمدن است . پیش او رفتم و وضعیت را تو ضیح دادم . حاج احمد گفت : به بچه ها بگو ، همین جایی که من ایستاده ام ، خاکریز می زنیم و جلویشان را می گیریم . حاجی با قاطعیت گفت : کسی حق ندارد حتی یک قدم از این جا عقب تر برود . هر چند به دلیل طی مسافت زیاد و خستگی و تشنگی نای حرف زدن و ایستادن نداشتیم و به خاطر شهدا و مجروحینی که در منطقه جا مانده بودند پاک دمق بودیم ، اما تا حاج احمد این دستور را داد ، بچه ها به خاطر علاقه ای که به ایشان داشتند ، یک قدم هم عقب تر نرفتند و همان جا ایستادند . "

ص 94

سایر مشخصات محصول

وزن : 242
شابک : 978-600-93225-0-3
مولف : گل علی بابایی
انتشارات : صاعقه
تعداد صفحات : 255
موضوع : احمد متوسلیان
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 2819317
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها