0 رای   - 

دعای مادرم

موضوع کتاب دعای مادرم به قلم دکتر مهدی خدامیان آرانی شرح ادعیه حضرت فاطمه است . در این کتاب متن عربی به صورت تقسیم شده همراه با شرح همراه و  فصل بندی منظم به فارسی و متن کامل ادعیه به عربی در پایان کتاب آمده است . این کتاب از مجموعه آثار نویسنده در باب حضرت زهرا و برای آشنایی با دعای همیشه مشکل گشای بهترین مادر هستی ست .
موجود
65,000 ریال

" هر وقت گرفتار می شوم و همه درها به رویم بسته می شود ، نماز استغاثه به حضرت فاطمه را می خوانم ، می دانم که آن بانوی مهربان ، پیش خدا خیلی آبرو دارد ، توسل به کسی که عصاره ی همه خوبی هاست ، رهگشای من بوده است . "

متن بالا قسمتی از مقدمه دکتر مهدی خدامیان آرانی بر کتاب دعای مادرم می باشد . نویسنده دعاهای روزانه حضرت زهرا را به چند قسمت تقسیم کرده و به شرح متن پرداخته است . متن عربی ادعیه بدون ترجمه نیز در آخر ضمیمه شده است .

بخشی از کتاب دعای مادرم :

" شرح دعا

به این سخن فاطمه س فکر می کنم :

"... ان تهتدی القلوب لکل عظمته " .

هیچ کس نمی تواند نهایت بزرگی خدا را درک کند " .

ین حقیقت مهمی است که من باید به آن توجه کنم ، هیچ کس نمی تواند به حقیقت خدا پی ببرد برای همین است که خدا را در زبان عربی به نام " الله " می خوانند . الله از ریشه اله است ، وقتی یک نفر در بیابانی ، راه را گم کند ، متحر و سرگردان شود و نداند چه کند ، در زبان عربی می گویند : " اله الرجل " یعنی آن مرد متحیر شد ."

سایر مشخصات محصول

وزن : 175
شابک : 9786008449836
مولف : دکتر مهدی خدامیان آرانی
انتشارات : بهار دلها
تعداد صفحات : 152
موضوع : شرح ادعیه حضرت زهرا
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 4785012
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها