برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

دعای معراج

کتاب دعای معراج به همراه دعای نادعلی ، دعای نور و دعای سلامتی امام زمان ( عج ) با ترجمه مهدی الهی قمشه ای در سایز نیم جیبی ( 8 * 16 سانتیمتر ) با خط کامپیوتری و در دو رنگ مناسب برای اینکه همراه خود در همه جا داشته باشد طراحی شده است . در اطلاعات بیشتر پایین صفحه فضیلت های این دعای با ارزش را بخوانید . این کتاب برای وقف اموات بسیار مناسب است .

ادامه مطلب
10,000 تومان
جیبی و رقعی
ناموجود
پس از موجود شدن محصول خبرم کن
دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
توضیحات

آیا از کرامات و فضیلت های دعای معراج اطلاعی دارید ؟

پیامبر (ص ) می‌فرماید : هنگام معراج تا به آسمان هفتم رسیدم بدون واسطه با خداوند سخن گفتن در آنجا دعایی را شنیدم که فرشتگان آن را زمزمه می‌کردند . به مقام جبرئیل رسیدم و پرسیدم : این چه دعایی است . ایشان پاسخ داد : یا محمد ( ص ) این همان دعایى است که از جانب حق به شما آوردم و خداى تعالى مى فرماید : هر که از آدم تا خاتم این دعا را بخواند یا با خود دارد عزیز و مکرم گردد و حاجتش برآورده شود .
حق تعالى هیچ حجاب در میان او و خودش نگذارد و او را از جمیع بلایا محفوظ فرماید و اگر از آدم تا خاتم جمع شوند و جمیع دریا‌ها مرکب گردد و آسمان و زمین کاغذ شود چندان نویسنده که همه فرشتگان مانده شوند و دریا خشک شود و آسمان و زمین تمام شود نمى تواند ثواب این دعا را بنویسند و از هزار یکى نوشته نشود و خواننده و دارنده این دعا را تنگى دست ندهد و تا روز اجل بستگى در کار وى نشود و در روز قیامت حساب را از وى بردارند و بى حساب داخل بهشت شود .

دارنده و خواننده این دعا رستگارى یابد . هر کس در عمر خود این دعا را یک بار بخواند و اگر نتواند گوش بدهد یا با خود دارد چنان باشد که چهل هزار ختم قرآن کرده باشد و چهل هزار حج کرده باشد و چهل هزار گوسفند قربانى کرده و چهل هزار بنده آزاد کرده و چهل هزار مسکین را طعام داده و چهل هزار برهنه را پوشیده باشد و تورات موسى و انجیل عیسى و زبور داوود و فرقان محمد المصطفى ( ص ) را خوانده باشد و اگر بیمار باشد چنانچه طبیبان از معالجه آن عاجز باشند ، چون این دعا را به آن بیمار دهند و بر بالین وى گذارند شفا یابد .
اگر کسى قرض دار باشد و این دعا را بخواند حق تعالى دین او را ادا فرماید و اگر کسى کاهل نماز باشد این دعا را با خود دارد حق تعالى دل او را روشن گرداند حریض نماز شود و اگر زن دشوار زاید این دعا را بر آب خواند بخورد به آسانى بار نهد و اگر کسى را بسته باشند این دعا را بر موم گیرند و بر کمر وى بندند فى الحال گشاده گردد .
اگر بخت دختر بسته باشد این دعا را بخواند یا با خود دارد بخت او گشاده شود و اگر کسى را به پاى دار برند این دعا را بر وى بخوانند و بدمند یا در نزد آن کس باشد هیچ ضررى به او نرسد و اگر جهت فرزند بخواند خداوند عالم پسرى به وى عطا فرماید و دارنده این دعا از گزند مار و عقرب و زبان بدگویان ایمن گردد .

خواننده و دارنده این دعا از درد گوش و دردسر و درد چشم و درد دل و جگر و فلج و لغوه و جمیع درد‌ها ایمن گردد و هر کس این دعا را با خود به گرد برد حق سبحانه او را ببخشد و سکرات موت را بر وى آسان گرداند و از عذاب قبر و سوال نکیر و منکر ایمن گردد و روز جزا چهل هزار فرشته به استقبال وى برآیند تا داخل بهشت شود .

با توجه با فضیلت های دعای معراج که مطالعه کردید پیشنهاد می دهیم این کتاب پر ارزش را با حجمی بسیار کم و وزن 10 گرم تهیه کرده و همراه خود داشته باشید .

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

موضوع
دعای معراج نیم جیبی
دعای نور نیم جیبی
دعای نادعلی نیم جیبی
انتشارات
نگاران قلم
تعداد صفحات
16
شابک
9789648574210
وزن
10 گرم
جلد
شومیز
شماره کتاب شناسی ملی
3892041
قطع
نیم جیبی
نظرات
بدون نظر

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم