0 رای   - 

دفتر مشق سیمی با طرح شهید چمران کد 119

دفتر مشق سیمی با طرح روی جلد شهید دکتر چمران است که در دو نوع 50 برگ و 80 برگ با کاغذ سفید خط دار در سایز وزیری چاپ شده است . جنس سیم دفتر از مرغوبیت کافی جهت استفاده روزانه برخوردار است . جلد دفتر مقوا 250 گرم است .
موجود
120,000 ریال

دکتر مصطفی چمران وزیر دفاع دولت موقت جمهوری اسلامی ایران و بنیانگذار ستاد جنگ‌های نامنظم در جنگ ایران و عراق بودند . وی پیش از انقلاب اسلامی با دعوت امام موسی صدر به لبنان رفت و هشت سال آنجا ماند . بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران وزیر دفاع دولت موقت جمهوری اسلامی ، نماینده مجلس و فرمانده ستاد جنگ‌های نامنظم در جنگ عراق با ایران بود . مصطفی چمران در دهلاویه در ۳۱ خرداد ۱۳۶۰ش به شهادت رسید . لبنان ، کردستان ؛ حاوی خاطرات او از لبنان و کردستان ، علی زیباترین سروده هستی و ترجمه فارسی دعای کمیل از جمله آثار اوست .

*******************

الگو ، انسانی است که آدمی آگاهانه یا ناخودآگاهانه از او پیروی می کند . یکی از مباحث مهم در حیات انسان موضوع الگوسازی و الگوپذیری است . پرورش الگو و شناساندن آن از مهمترین راه های انتشار و تبلیغ اندیشه و مکتب فکری است . عقربه‌ دل ها مدام به سمت الگوها چرخش دارد و این چرخش از دیدگاه ارزشی ممکن است در جهت مثبت یا در جهت منفی باشد .

با توجه به تعریف فوق و انتشار نوشت افزار خارجی با سبک فرهنگی متفاوت در جامعه ما و دست به دست شدن این نوشت افزار ها در میان کودکان ، نوجوانان و جوانان ما ؛ باعث می شود نا خودآگاه الگوی مورد انتظار جامعه آرمانی ما با مکتب فکری این وسایل هم سو شود و الگوهای مورد نظر کسانی که در تهاجم فرهنگی بسیار علیه ایران و ایرانیان فعالیت کردن با دست خود ما و سرمایه ما در کشورمان پایه گذاری شود .

برای رفع این مشکل چاره ای جز اینکه الگوهای برتر خود را در قالب نوشت افزار به دست جوانان و کودکان برسانیم نیست . امیدواریم در این راه ما را یاری کنید که بتوانیم این محصولات را در مناطق مختلف ایران به دست دوستداران این الگو های ارزشمند برسانیم .

ویژگی های دفتر سیمی معرفی شده :

  • کاغذ دفتر 70 گرم سفید خط دار
  • جلد دفتر مقوای 250 گرم
  • سیم دفتر از مرغوبیت خوبی دارد
  • صفحات دفتر دارای تاریخ و موضوع است
  • سایز دفتر وزیری ( 16 * 22 سانتی متر ) است

سایر مشخصات محصول

وزن : 80 برگ 200 گرم و 50 برگ 150 گرم
کاغذ متن : سفید خط دار 70 گرمی
جلد : مقوا 250 گرم
طرح : شهید مصطفی چمران
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها