شهيد جهان آرا
دفتر مشق 60 برگ شهيد جهان آرا
دفتر مشق 60 برگ شهيد جهان آرا

سایر تصاویر

شهيد جهان آرا
دفتر مشق 60 برگ شهيد جهان آرا
دفتر مشق 60 برگ شهيد جهان آرا

دفتر مشق 60 برگ

15,000 تومان

مرجع: شهید جهان آرا

دفتر مشق 60 برگ با طرح شهید محمد جهان آرا در ابعاد وزیری ( 16*22 ) با کاغذ سفید 70 گرم ، جلد مقوایی گلاسه 250 گرم ، همراه با روکش سلفون حرارتی بر روی جلد و بالای صفحات دفتر احادیث کوتاه دارد

تعداد:

موجود است

ما مردمانی هستیم با فرهنگی چندهزارساله. دیگر این را هر پیر و جوان و کودک این کشور می‌داند. جزء جزء این فرهنگ قابل تأمل و اعتناست.

یکی از این عناصر و اجزای فرهنگی که همگی با هر دین و مسلک و مرامی به آن افتخار می‌کنیم و به آن احترام می‌گذاریم، فرهنگ مقاومت است که در حد اعلای خود در سال‌های دفاع‌مقدس بروز کرده است. در تاریخ این کشور، هیچ زمانی خالی از مقاومت نبوده است. هر دوره تاریخی را که بررسی کنید، مردمانی را می‌بینید که بر سر خاک، دین، ناموس و… ایستاده‌اند، مقاومت کرده‌اند و تاریخ‌ساز شده‌اند .

یکی از این موانع، تهاجم فرهنگی دشمنان است که به طرق مختلفی فرزندانمان را تهدید می کند و از آن جمله، نوشت افزارهایی است که با ترویج  الگوهای مبتذل غربی در اختیار کودکان قرار می گیرد.

به منظور مقابله با این تهاجم ، فروشگاه اسوه اقدام به فروش دفترچه و دفتر با طرح های ملی و مذهبی، با کیفیت مناسب و جذاب نموده است وبرای پیش دبستانی ها و دانش آموزان دوره ابتدایی که آمادگی بیشتری درپذیرش الگوهای اسلامی دارند ؛ معرفی میگردد .

مرجع
شهید جهان آرا
جدول اطلاعات مقادیر
وزن 185 گرم
کاغذ متن 70 گرم سفيد
جلد مقوای گلاسه 250 گرم
روکش جلد سلفون حرارتی(یو وی حرارتی)
تولید کننده بهاردلها
طرح شهيد محمد جهان آرا
ویژگی خاص چاپ احادیث در بالای صفحه
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.