دوستان خوب ما داستان عروسک های زینب و محسن

دوستان خوب ما داستان عروسک های زینب و محسن

هر وقت موجود شد پیامک کن
8,000 تومان

کتاب دوستان خوب ما ، عنوان کتاب عروسک های دست ساز محسن و زینب در اربعین است که توسط لعیا اعتمادی نوشته شده است و ماجراهای زینب و محسن را در پیاده روی اربعین به زبان فارسی و عربی با تصویرگری زیبا روایت می کند . اسم کتاب به زبان عربی أصدقاؤنَا الجَیِّدوُن ­­می باشد . کتاب در قطع خشتی و با کیفیت بالایی چاپ شده است .

تعداد:

محصولات در دسترس با خصوصیات متقاوت

با توجه به اینکه شخصیت پردازی مهمترین عنصر خلق قهرمان است بر آن شدیم تا این دو قهرمان کوچک را بهتر به فرزندانمان بشناسیم در این میان و با توجه به استقبال دوستداران این عروسک ها تلاش کردیم کتاب داستان این دو شخصیت محبوب را با تصویرگری زیبا و بیان داستانی از پیاده روی اربعین آن دو شخصیت تولید کنیم . کتاب حاضر کتاب این عروسک های دست ساز است که به دو زبان عربی و فارسی به چاپ رسیده است .

کتاب را می توانید همراه با عروسک ها برای کودک خود یا به عنوان هدیه تهیه کنید و فرهنگ ناب ایرانی اسلامی و این گردهمایی بزرگ را به آنها آموزش بدهید .

کتاب دوستان خوب ما به زبان عربی را می توانید به نوان هدیه برای کودکان عراقی تهیه و در مسیر اربعین به آنها هدیه بدهید با این کار ارتباط بین نسل ها ایجاد می شود و خاطره بسیار خوبی در ذهن نسل آینده ایران و عراق باقی می ماند ان شالله .

بخشی از داستان را بخوانید :

زینب از ترس خودش را پشت برادرش پنهان کرد . محسن با تته پته گفت : " کا.. کا .. کاری به ما نداشته باشید ! "

یکی از پسرها که لباس راه راه گشادی پوشیده بود گفت : " ما کاری نداشت ! من یاسرم ! این ها هم جمیل و رقیه و برحیه بچه های عمویم بودند . "

- ... تُ ... تو می توانی فارســــــــــــــــــــــــــــــــــی صحبت کنی ؟

- پسر گفت : " آره کمی بلد هست . مادرم ایرانی بود .

- این جا موکب شماست ؟

- بله وقتی بزرگتر ها اجازه نداد ما در موکب آن ها بهشان کمک کرد ما هم خودمان چادر را زد .

- چادر قشنگی است .

chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.