0 رای   - 

ذوالفقار ایرانی سردار جهانی

کتاب ذوالفقار ایرانی سردار جهانی نوشته ی علی شعیبی است که داستان زندگی حاج قاسم سلیمانی را از زمان تولد ایشان تا زمان شهادت شان را به زبان شیوا و ساده برای گروه سنی ب و ج روایت می کند . این کتاب برای آشنایی کودکان با خصوصیات کرداری و رفتاری ، طرز و شیوه ی زندگی کردن حاج قاسم سلیمانی مفید باشد . 
موجود
120,000 ریال

کتاب ذوالفقار ایرانی سردار جهانی از مجموعه دلیران و نشر باریزان قم است .

در این کتاب ، داستان حاج قاسم سلیمانی از زمان تولد ایشان در شهر کرمان ، شرکت در مسجد و اجرای احکام دینی و شرکت در ورزش های رزمی در سن نوجوانی ، شرکت در اعتراضات مردمی در مقابل ستم های شاه ، عضو تیم لشکر ثارالله ، شرکت در جنگ دفاع مقدس به عنوان فرمانده ، مبارزه با قاچاق چیان و گروهک های تررویستی ، گرفتن لقب فرمانده ی سپاه قدس ، مبارزه با داعش ، آزادسازی شهرهای اشغال شده سوریه ، گرفتن نشانه ی ذوالفقار از دست رهبرکبیر انقلاب و کمک به مردم سیل زده ی شهر کرمان و شهادت ایشان رو در 24 صفحه روایت کرده است .

تصاویر کتاب به شکل واقع گریانه مرتبط با داستان می باشد که توسط لیلا باباخانی طراحی شده است .

" متنی از کتاب "

بعضی از شهرها در محاصره داعشی ها قرار داشت و دشمن همه ی راه های شهر را بسته بود ؛ هیچ غذایی به شهر وارد نمی شد و کودکان و زنان از شدت گرسنگی برگ و ریشه ی درختان را می خورند ؛ تا اینکه حاج قاسم به همراه نیرو های سپاه قدس به کمک مردم رفتند . حاج قاسم با شجاعت برای دفاع از مردم شبانه با هلی کوپتر از بالای سر داعشی ها گذر کرد و به میان مردم محاصره شده رفت ...

صفحه ی 18 .

سایر مشخصات محصول

وزن : 48 گرم
شابک : 9786227111415
مولف : علی شعیبی
انتشارات : انتشارات باریزان قم
تعداد صفحات : 24
موضوع : داستان قاسم سلیمانی
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 7328756
قطع : خشتی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها