0 رای   - 

راهبردهای تحول در مدیریت کلان کشور

کتاب راهبردهای تحول در مدیریت کلان کشور نوشته دکتر ابراهیم کارخانه ای که با نگاهی راهبردی به جهاد علمی ، تولید ملی ، مجلس تراز انقلاب و نیز نگاه تحلیلی و انتقادی به عملکردهای مدیریتی و اقتصادی ، در قالب ارائه صدها راهبرد عملیاتی در حوزه های مختلف ، در دسترس علاقمندان، پژوهشگران و مدیرانی قرار گرفته است که به اعتلاء و پیشرفت ایران اسلامی می اندیشند .
موجود
300,000 ریال

خواننده در این کتاب ابتدا با موضوعاتی همچون : جهاد علمی و تولید ملی در گام دوم انقلاب ، مجلس تراز گام دوم انقلاب ، نظام اجرایی تشنه مدیریت جهادی ، خلاء اقدام و عمل انقلابی در میدان جنگ اقتصادی ، راهبردهای تحول ساز در گام دوم انقلاب و در پایان  با پیوست متن کامل بیانیه گام دوم انقلاب آشنا می شود . این کتاب از انتشارات شهید کاظمی است .

" مردم به چشم خود بهشت موعودی را که آمریکا و رسانه های وابسته و مزدور آنها طی سال ها وعده آن را داده اند در ویرانه های افغانستان و عراق و سوریه و لیبی و دیگر کشورها دیده اند و هرگز شیطنت های شکست خورده میان کاخ ظلم آمریکا بر اراده ملت قهرمان ایران که به بهای سنگین ایثار و شهادت صدها هزار شهید و جانباز و آزاده و میلیون ها رزمنده ، « گوهر گران بهای امنیت » را به چنگ آورده اند ، خللی وارد نخواهد ساخت و صرف نظر از معدود وابستگان به بیگانه ، ملت ایران یکپارچه پشتیبان نظام اسلامی اند و با تمام توان از عزت و شرف و امنیت و آرامش کشور خود دفاع خواهند کرد و در مقابل آنان که در این برهه حساس از زمان در انجام وظیفه اسلامی و انقلابی خود کوتاهی کنند در فردای تاریخ شرمنده ملت ایران و شهیدان همیشه جاوید انقلاب اسلامی خواهند شد . "

ص 94

سایر مشخصات محصول

وزن : 263
شابک : 978-622-7177-80-0
مولف : ابراهیم کارخانه ای
انتشارات : شهید کاظمی
تعداد صفحات : 224
موضوع : برنامه ریزی سیاست علمی ایران ، مدیریت دولتی ایران ، تحقیق و توسعه ایران
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 7272670
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها