4 رای   - 

رنج مقدس 2

کتاب رنج مقدس ۲ رمانی عاشقانه اجتماعی از نرجس شکوریان فرد است که نویسنده در آن به سراغ سوژه‌ فرعی داستان کتاب قبلی خود همان رنج مقدس رفته است و داستان را از نگاه و کلام او روایت می کند. داستان  این کتاب همچون جلد قبلی بر پایه سبک زندگی ایرانی اسلامی و با شخصیت هایی قابل باور است .  
موجود
260,000 ریال

موضوع کتاب زنج مقدس ۲ رمانی بر پایه سبک زندگی ایرانی اسلامی است و نویسنده شخصیت‌هایش را از دل همین جامعه امروزی بیرون آمده اند و می‌خواهند مخاطب را با نوعی از زندگی اجتماعی و فردی آشنا کنند که در آن رنج‌ها با آرمان ها و آرزوها شیرین می‌شوند .

شکوریان فرد در جلد دوم کتابش داستانش را با همان قالب عاشقانه اجتماعی و با محوریت شخصیت مصطفی ی جلد یک و قلم روان و توصیفی خود  ادامه می دهد و انتشارات مانا در ۲۰۰ صفحه این کتاب را به چاپ رسانده است . 

بخشی از کتاب رنج مقدس ۲ صفحه ۵۳ :

« شیرین خسته از بی توجهی مصطفی ، دنبال راه حل جدید می گشت . یک راه حلی که مصطفی را به خروش بیاورد . ته دلش حسادتی را زنده کند . کمی غرور برای شیرین خوب بود . این که نشان بدهد از مصطفی دل کنده است و دیگر برایش مهم نیست . با محسن ارتباط گرفت . هرچند محسن همراهی نکرد و همه جیز را به طنز تمام کرد .

عشق تمام شدنی نیست ... هرچه بگذرد شورش بیشتر می شود . »                                             

سایر مشخصات محصول

وزن : 170
شابک : 9786227146028
مولف : نرجس شکوریان فرد
انتشارات : عهد مانا
تعداد صفحات : 200
موضوع : رمان عاشقانه اجتماعی
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 6043110
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها