0 رای   - 

روابط متکامل زن و مرد

کتاب روابط متکامل زن و مرد نوشته علی صفایی حائری و برگرفته از دو نوشته و یک سخنرانی از او در باب مطالب پیرامون روابط زن و مرد در زندگی مشترک است . در این کتاب چهار بخش مطالبی همچون ارزش و آثار ازدواج و وظایف همسران ، تساوی زن و مرد ( مباحثی مثل نابرابری در ارث ) ، حجاب و آزادی روابط  ، روابط زن و مرد و ... بیان شده است . 
موجود
75,000 ریال

 عناوینی آنچه در این کتاب می خوانید :

ازدواج : ارزش ازدواج ، آثار ازدواج ، وظایف همسران ، آموزش ، مشورت ، نظارت 

تساوی زن و مرد : شغل ، نابربری در ارث ، دیه و خون بها 

حجاب و آزادی روابط ، زیربنای حجاب ، وسعت حجاب ، مقدار حجاب و برخورد ؛ روابط زن و مرد 

« ما خیال می کنیم که اگر یک زندگی بی دردسر و بدون درگیری باشد ، زندگی مناسبی ست ، در حالی که آنچه مطلوب است و آنچه به آدم ها تکامل می دهد و آنها را رشد می دهد و بهرمند می کند ، این است که در هر برخوردی بیاموزیم چگونه موضع گیری کنیم و در هر موقعیتی چگونه با مسائل رو به رو بشویم .

مردی رفته با تحقیقات زنی را گرفته با این خصوصیات یا خانمی شوهری را انتخاب کرده با این خصوصیات . حساب می کنید که این شخص تا آخر همین است . این طور نیست که این شخص تا آخر همین است . این طور نیست . آدم لحظه های روحی گوناگونی دارد ؛ گاهی خسته است ، گاهی مشتاق است ، گاهی حال خودش را هم ندارد . با این آدم ، با این فراز و نشیب ، بهترین راه این است که احتمالات را بشناسید . قانون و قواعدی را که باید در هر احتمال مراعات کنید بشناسید و بعد با حلمی که دارید و با فرصتی که می دهید منتظر مسائل مناسب باشید . پس دو چیز مطرح است : هم حلم ، هم دادن فرصت . »

بخشی از متن پشت کتاب روابط متکامل زن و مرد    

سایر مشخصات محصول

وزن : 103
شابک : 9789647803021
مولف : علی صفایی حائری
انتشارات : لیله القدر
تعداد صفحات : 80
موضوع : روابط زن و مرد جنبه اسلامی
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : م8119046
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها