برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

روزهای فاطمه علیها السلام

کتاب روزهای فاطمه (علیها السلام ) شرح خطبه فدک حضرت زهرا (علیها السلام ) به نویسندگی علی صفایی حائری است . در این کتاب نویسنده به خطبه فدک یعنی سخنرانی حضرت زهرا س در مسجدالنبی پس از رحلت پیامبر ص پرداخته است . 

ادامه مطلب
18,000 تومان
آخرین موجودی
دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
توضیحات

در کتاب پیش رو ماجرای فدک ، احکام ، توحید ، معاد ، نبوت ، قرآن ، چگونگی وضعیت عربستان قبل از بعثت پیامبر ( ص ) ، فعالیت های پیامبر ( ص ) و حضرت علی ( ع ) برای گسترش اسلام ، غدیر خم ، فتنه ها و ماجرای سقیفه بیان شده است . این کتاب در 127 صفحه توسط انتشارات لیلة القدر به چاپ رسیده است .

بخشی از این کتاب را مطالعه بفرمایید :

ترجمه خطبه فدک :

هوشیار باشید ! که می بینم به تن آسایی و پستی ، دل نهادید و زمامدار سزاواری را از آن دور ساختید و به آسودن در خلوت رو کردید و از تنگی به فراخی زندگی ، دل خوش داشتید . در نتیجه ، آن چه به جان خریده بودید ، بیرون انداختید و هر چه به گوارایی فرو برده بودید ، بالا آوردید ، لیکن بدانید : گر شما و همه اهل زمین کفر ورزید ، به خدای زیانی نخواهد رسید که خدا بی نیاز ستوده است . آگاه باشید ! من آنچه شرط بلاغ است ، با شما گفتم ، با آن که می دانم خواری با وجودتان سرشته و نیرنگ بر دل هایتان چیره گشته ؛ لیکن این شکوه ها جوششی از اندوه نفس و تسکینی بر فوران خشم و گشایشی بر آلام درون و خروشی بر تنگی دل و در نهایت اتمام حجتی بر شماست . تا بعدا عذری بر غفلت و بی خبری نیاورید .

اکنون این شما و این مرکب خلافت ارزانی تان باد ! به آن محکم درآویزید ، اما بدانید پشتش زخم و پایش لنگ و همراهش ننگ است و داغ خشم الهی و نشان عار ابدی با او همراه است و شما را آسوده نگذارد تا به آتش افروخته دراندازد ، آتشی که هر دم فروزد و دل و جان را بسوزد . آنچه می کنید در محضر خدا حاضر است و ستمکار را به زودی فرجام کار حاصل است . منم فرزند آن پیامبر نذیر که بیم می داد شما را از آنچه پیش رو دارید از عذاب شدید ؛ پس هر چه می خواهید بکنید ، ما هم کار خویش کنیم و انتظار کشید ما نیز انتظار می کشیم .

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

موضوع
شرح خطبه فدک حضرت زهرا س
مولف
علی صفایی حائری
انتشارات
لیلة القدر
تعداد صفحات
127
شابک
978-964-7803-19-9
جلد
شومیز
شماره کتاب شناسی ملی
83-19926
قطع
رقعی
نظرات
بدون نظر

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم