0 رای   - 

روشنی مهتاب

کتاب روشنی مهتاب درباره ی اثبات شهادت حضرت زهرا علیها سلام و به قلم دکتر مهدی خدامیان آرامی می باشد . بعد از طرح شبهات درباره ی اصل شهادت حضرت زهرا توسط عده ای ، احساس نیاز پاسخ هایی مستدل به سوالات یک دانشجو ، نویسنده را بر آن داشت تا در اثبات شهادت حضرت زهرا  قلم به دست بگیرد . حاصل این پژوهش کتاب پیش روست .
موجود
78,000 ریال

کتاب روشنی مهتاب اثر دکتر مهدی خدامیان آرانی و  با موضوع اثبات شهادت حضرت زهرا علیها سلام است .

تاریخ را که می نگری به بانویی می رسی که سخن گفتن از او پایان ندارد . بانویی که جایگاه او نزد همه ی مسلمانان والاست . قطعا شهادت و دفاع حضرت زهرا علیها سلام یکی از مهم ترین مستنداتی است که حقایق را از دل تاریکی ها برای مخاطبین در این دنیای پر از شبهات در مورد ولایت بیرون می آورد . نویسنده که پیش از این در  باب حضرت زهرا علیها سلام کتب دیگری را نگاشته این بار و بعد جریانی که به دنبال ایجاد شبهه در مورد یک واقعه تاریخی مهم بود برآن شد تا در میان کتب مختلف به حقیقت ماجرا بپردازد .

در انتهای کتاب پرسش نامه ضمیمه شده است .

بخشی از کتاب :

استاد ابن عساکر تاکنون چندین کتاب نوشته است . آیا میدانی فقط یکی از کتاب های او تاریخ دمشق است

گوش کن اکنون استاد نکته ای تاریخی برای شاگردانش نقل می کند ، اینجا را باید با دقت گوش کنیم ،فکر می کنم برای ما مفید باشد . استاد چنین می گوید :

" روزهای اخر زندگی ابوبکر بود ، ابن عوف که دوست صمیمی او بود به دیدارش آمد . ابوبکر نگاهی به ابن عوف کرد و به او گفت : " من در این لحظه های آخر ، از انجام چند کار پشیمان هستم .

ابوبکر که مرگ را در چند قدمی ی خود می دید به ابن عوف چنین گفت : ای کاش هیچ گاه در خانه فاطمه را نگشوده بودم و به آنجا هجوم نبرده بودم "

سایر مشخصات محصول

وزن : 221
شابک : 97860084495660
مولف : دکتر مهدی خدامیان آرانی
انتشارات : بهار دلها
تعداد صفحات : 191
موضوع : شهادت حضرت زهرا پاسخ به شبهات در مورد شهادت حضرت زهرا حضرت زهرا
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 4773341
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها