0 رای   - 

زمزم عشق

کتاب زمزم عشق به نگارش اسماعیل منصوری لاریجانی شرحی در نیایش های عرفانی و دل انگیز شهید دکتر مصطفی چمران سردار غرور آفرین  آزاد سازی پاوه است . نویسنده که خود اهل ذوق و علم است در کنار بسط نیایش های شهید ، به بیان ابعاد شخصیتی او با استفاده از بیان ریشه آیات و روایات در نیایش های ایشان پرداخته است .
موجود
200,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

کتاب زمزم عشق شرح مفاهیم عرفانی در نیایش های شهید چمران در 208 صفحه توسط انتشارات نوربخش به چاپ رسیده است . اگرچه بیان شخصیت این شهید والا مقام چه از لحاظ علمی و چه از لحاظ عرفان و معنویت فراتر از نوشتار پیش رو ست اما نویسنده این کتاب با مرتب سازی موضوعات نیایشها و بیان ریشه روایی و قرآنی آنها در کنار بیان شیوای نیایش های شهید به خواننده کمک کرده است تا هم او را کمی با شخصیت ایشان آشنا کند و هم او را از این حال معنوی بهره مند سازد .

بخشی از کتاب :  " هرگاه دلم رفت تا محبت کسی را به دل بگیرد ، تو او را خراب کردی ( یعنی نگذاشتی که کسی غیر از تو در دل نشیند ) ؛ خدایا ... به هر که و به هرچه دل بستم ، دلم را شکستی و عشق هرکسی را که به دل گرفتم قرار را از من گرفتی ... تا هیچ آرزویی در دل نپرورم و هیچ خیر و امیدی نداشته باشم ... تو این چنین کردی تا به غیر از تو محبوبی نگیرم و به جز تو آرزویی نداشته باشم و جز تو به چیزی یا به کسی امید نبندم ... خدایا تو را بر همه این نعمت ها شکر می کنم . "

سایر مشخصات محصول

وزن : 239
شابک : 9789648902655
مولف : اسماعیل منصوری لاریجانی
انتشارات : نوربخش
تعداد صفحات : 208
موضوع : دست نوشته های دکتر مصطفی چمران جنگ ایران و عراق
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 1948085
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها