زیارت عاشورا و زیارت اربعین
زیارت عاشورا و زیارت اربعین

سایر تصاویر

زیارت عاشورا و زیارت اربعین
زیارت عاشورا و زیارت اربعین

زیارت عاشورا و زیارت اربعین

3,000 تومان

کتاب جیبی زیارت عاشورا به انضمام دعای توسل و زیارت اربعین و دعای امام زمان عج الله تعالی فرج شریف  با خط درشت و در دو رنگ با ترجمه شیخ حسین انصاریان در 62 صفحه و در اندازه 11 * 16 سانتی متر چاپ شده است . این کتاب با توجه به قیمت و اندازه اش مناسب وقف برای اموات است .

تعداد:

موجود است

کتاب زیارت عاشورا به انضمام دعای توسل و زیارت اربعین به همراه دعای امام زمان عج الله تعالی فرج شریف با خط درشت و ترجمه حسین انصاریان و ترجمه زیر نویس با کاغذ مرغوب و حاشیه زیبا طراحی شده است .

کتاب حاضر در 62 صفحه و با اندازه 11 * 16 چاپ شده است .

جلد کتاب همانطور که در تصویر می بینید می بینید چهار رنگ و سلفون کشیده است .

اربعین سید الشهدا علیه السلام مصادف با روز بیستم صفر است ، شیخ طوسی در کتاب تهذیب و مصباح از حضرت حسن عسکری علیه السلام روایت کرده : نشانه های مومن پنج چیز است : پنجاه و یک رکعت نماز گذاردن ، که مراد هفده رکعت واجب و سی و چهار رکعت نافله ( مستحب ) در هر شب و روز است و زیارت اربعین و انگشتر به دست راست نمودن و پیشانی را در سجده بر خاک نهادن و بلند گفتن بسم الله الرحمن الرحیم . کیفیت زیارت حضرت امام حسین علیه السلام در روز اربعین به دو صورت رسیده : اول : زیارتی است که شیخ در دو کتاب تهذیب و مصباح از صفوان جمال روایت کرده که صفوان گفت : مولایم امام صادق علیه السلام درباره زیارت اربعین به من گفت : هنگامی که قسمت قابل توجهی از روز برآمده زیارت اربعین را بخوان . 

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع زیارتنامه عاشورا و توسل و اربعین
مولف شیخ عباس قمی
انتشارات جمکران
تعداد صفحات 62
شابک 9789649736044
وزن 46 گرم
جلد شومیز
شماره کتاب شناسی ملی 5336226
قطع جیبی
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.