برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

زیرزمین بازی

کتاب زیرزمین بازی یکی از جلد های مجموعه داستان‌های شکر خدا برای گروه سنی « الف » و « ب » است . کتاب زیرزمین بازی دارای سه داستان با عناوین « بازهم توت فرنگی » ، « زیرزمینِ بازی » و « غذایِ دورهم » است که با خرید کتاب زیرزمین بازی سه داستان متفاوت تخیلی را برای کودک خود می توانید بخوانید .

ادامه مطلب
16,000 تومان
موجود است
دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها(1)
محصولات مرتبط
توضیحات

کتاب زیرزمین بازی یکی از جلد های مجموعه داستان‌های شکر خدا برای گروه سنی « الف » و « ب » است . زیرزمین بازی عنوان نخست این مجموعه است تصویرگری‌اش به عهده فرشته جعفری فرمند بوده است . کتاب زیرزمین بازی دارای سه داستان با عناوین « بازهم توت فرنگی » ، « زیرزمینِ بازی » و « غذایِ دورهم » است .

مجموعه داستا‌ن‌های شکر خدا اثر کلرژوبرت برای کودکان است که سه جلد از مجموعه داستان های شکر خدا برای گروه سنی الف و ب و در قالب کتاب های پروانه توسط منتشر شده است و جلد چهارم این اثر در دست انتشار است .


عنوان نخست این مجموعه که شامل سه داستان می باشد ، کتاب زیرزمین بازی نام دارد و تصویرگری آن بر عهده فرشته جعفری فرمند است ، در این جلد سه داستان با عناوین بازهم توت فرنگی ، زیرزمینِ بازی و غذایِ دورهم برای کودکان نگارش شده است .
نویسنده در جلد بعدی این مجموعه با عنوان عروسک کج و کوله که تصویرگری آن توسط طیبه توسلی انجام شده است سه داستان با عناوین « برگ موشی » ، « عروسک کج و کوله » و « قولِ قول » را به رشته تحریر درآورده است .

نویسنده در جلد سوم این مجموعه با عنوان « کفش های بافتنی » با تصویرگری افروز قلی زاده سه داستان با عناوین « کفش های بافتنی » ، « دو جوراب آبی » و « پیف پیف » را روایت می کند .

تصویرگری این کتاب برای کودکان جذاب است و به راحتی از روی تصویر داستان را درک می کنند .

داستان های تخیلی این مجموعه برای کودکان در گروه سنی « الف »  و « ب » نگارش شده و در سیر خطی هر داستان اتفاقاتی می‌افتد که باعث می‌شود شخصیت اصلی آن متوجه یکی از مهربانی‌های خداوند شود . 

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

موضوع
داستان های کوتاه فارسیداستان برای کودکانکتاب داستان برای گروه سنی الف و ب
مولف
کلرژوبرت
انتشارات
به نشر
تعداد صفحات
24
شابک
9789640230237
وزن
125 گرم
جلد
گلاسه
شماره کتاب شناسی ملی
5344689
قطع
رحلی
نظرات
بدون نظر

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم