سربازان سردار

کتاب سربازان سردار به قلم مرتضی کرامتی دربردارنده شجاعت ها و رشادت های سردار حاج قاسم سلیمانی و شهدای مدافع حرم است که در این کتاب به بررسی عملکرد و زندگانی حاج قاسم سلیمانی و نقش اساسی وی در منطقه و رابطه وی با رزمندگان و توصیه های ایشان برای رزمندگان و حساسیت دشمن به تفکران نظامی و دادن القاب مختلف به وی و آوردن عکس های متفاوت از سردار و همچنین از زندگانی و رشادت های شهدای مدافع حرم سخن گفته...
موجود شد خبرم کن !
نا موجود
190,000 ریال

کتاب سربازان سردار رساله ای متقن و راه گشا در راستای ترویج فرهنگ شهادت و مجاهدت می باشد که در دو فصل گردآوری شده است فصل اول آن درباره سردار حاج قاسم سلیمانی است و فصل دوم آن به خاطراتی از شهدا اختصاص یافته است .

در این کتاب به بررسی عملکرد سردار و بررسی زندگانی حاج قاسم سلیمانی و نقش اساسی وی در منطقه و رابطه وی با رزمندگان و توصیه های ایشان برای رزمندگان و حساسیت دشمن به تفکران نظامی و دادن القاب مختلف به وی و آوردن عکس های متفاوت از یردار و همچنین از زندگانی و رشادت های شهدای مدافع حرم سخن گفته شده است .  

نثر کتاب بسیار ساده و روان است که بیشتر بر مبنای ذکر خاطرات شهدا بدون درگیر شدن در مسائل احساسی است .

در رابطه رزمندگان با سردار سلیمانی نکاتی را در کتاب می خوانید :

سردار سلیمانی به خاطر روحیه ای که دارد هر رزمنده ای را ترغیب می کند تا در اولین ورودش فرمانده غیورشان را ببینند و رفتار و کردار و روحیه شهادت طلبی وی را سرمشق زندگیش قرار دهند . اخلاق پسندیده و شجاعت وی باعث شده تا رزمندگان از وی به عنوان فرماندهی غیور یاد نمایند .سردار بر اساس روحیه رزمندگان با آنها معاشرت کرده و پدرانه نکات جنگی و ... را گوش زد می کنند و رزمندگان با دیدن صلابت و بزرگی ایشان روحیه ای مضاعف را در خودشان می بینند . رابطه رزمندگان با سردار به مثابه رابطه پدر و فرزند می باشد .

در این کتاب از تاثیرات سردار بر رزمندگان عراقی و سوری ، نقش ایشان در منطقه و نقش شان در فرماندهی ارتش عراق و ... را به خوبی توضیح داده است .

در فصل دوم کتاب خاطراتی از شهدای مدافع حرم می خوانید .

سایر مشخصات محصول

وزن : 206 گرم
شابک : 9786009227075
مولف : مرتضی کرامتی
انتشارات : سه نقطه
تعداد صفحات : 176
موضوع : زندگینامه سردار قاسم سلیمانی شهیدان ایران سوریه عراق
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 4127156
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها