سربلند

کتاب سربلند به قلم محمدعلی جعفری روایت کننده خاطرات شهید محسن حججی از زبان خانواده ، دوستان و همکاران به صورت مستند داستانی به نگارش درآمده است . نویسنده سعی کرده با بیان خاطرات از زبان افراد مختلف در 6 فصل ابعاد مختلف شهید را به خواننده بیان کند . خواندن خاطرات شهید حججی با توجه به تحولی که در جامعه ایران و جهان ایجاد کرد خالی از لطف نیست و اسرار وجودی این شهید گرانقدر را به خواننده منتقل می...
موجود
250,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

سر بلند کتابی در 356 صفحه کاری از نشر شهید کاظمی به قلم نویسنده عمار حلب و قصه دلبری ست . نویسنده در قالب بیان خاطرات از دید افراد مختلف  از زمان کودکی تا آخرین اعزام شهید محسن حججی را بیان کرده است . نویسنده برای پرداخت بهتر  و شناخت بیشتر به مخاطب ، خاطرات را در فصول مختلف تدوین کرده است . در اخر کتاب تصاویر رنگی  همراه دلنوشته های شهید به چاپ رسیده است .

بخشی از کتاب را که در پشت جلد آن نوشته شده است را بخوانید :

" برگشتم به حاج سعید گفتم : " آخه من چطور این بدن اربا اربا رو شناسایی کنم ؟ ! " خیلی به هم ریختیم . رفتم سمت آن داعشی . یک متر رفت عقب و اسلحه اش را کشید طرفم ، سرش داد زدم : " شما مگه مسلمون نیستید ؟ "

به کاور اشاره کردم که مگر اون مسلمون نبود ؟ پس سرش کو ؟ چرا این بلا سرش آوردید ؟ حاج سعید تند تند حرفهایم را ترجمه می کرد .

داعشی خودش را تبرئه کرد که این کار ما نبوده و باید از کسانی که او را بردند " القائم " ، بپرسید  .

فهمیدم می خواهد خودش را از این مخمصه نجات دهد . دوباره فریاد زدم کجای اسلام می گوید اسیرتان را این طور شکنجه کنید ؟ نماینده داعش گفت : تقصیر خودش بود ! " پرسیدم : " به چه جرمی ؟ " بریده بریده جواب می داد و حاج سعید ترجمه می کرد : "  از بس حرصمون در آورد  ، نه اطلاعاتی به ما می داد  ، نه اظهار پشیمونی می کرد ، نه التماس کرد ! تقصیر خودش بود ... !  "

سایر مشخصات محصول

وزن : 398
شابک : 9786008857624
مولف : محمدعلی جعفری
انتشارات : شهید کاظمی
تعداد صفحات : 356
موضوع : شهیدان سوریه - سرگذشتنامه شهیدان مسلمان
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 5260642
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها