کتاب سردار دلها

سردار دلها

29,000 تومان

کتاب سردار دلها ( ویرایش دوم ) درباره ی شهید حاج قاسم سلیمانی ست . این کتاب زندگی نامه ، خاطرات شهید همراه خاطرات خود گفته ی شهید از خود و دوستان شهیدش است . محتوای کتاب از دوران کودکی تا دوران دفاع مقدس ، حضور در سوریه و عراق ، حرفهای دشمنان همچون ژنرال امریکایی ، تشییع  و ... بیان شده است .تفاوت این کتاب با آثار مشابه یکپارچگی مطالب با هدف واحد بیان ویژگی های شخصیتی در کنار بیان زندگی نامه و استفاده از مطالب دیگر در کنار خاطرات است .

تعداد:

آخرین موجودی

موضوع کتاب سردار دلها شناخت شخصیت شهید حاج قاسم سلیمانی با ارائه زندگی نامه ، خاطرات خود گفته ، حاج قاسم و دوستان ، فعالیت های جهادی شهید ، مطالب کوتاه از حضورش در دفاع مقدس ، جریان سوریه  عراق ، سخنان رهبری در طول زمان ، پیام های تسلیت و مطالب بعد از شهادت مثل تشییع  است .

انتشارات تقدیر در 210 صفحه این کتاب را همراه تعدادی عکس میان مطالب خود و وصیتنامه سردار شهید به چاپ رسانده است .

بخشی از کتاب سردار دلها ص 87 :

« اینکه بشینیم و بگوییم تا وقتی پولی بیاید من مدیرم و اگر نیاید نمی توانم کاری انجام دهم ، درست نیست و باید این شیوه تغییر کند . مدیر باید بحران را دور بزند و آن را به ضد بحران تبدیل کند که در دوره انقلاب این اتفاق افتاد .

در دوران دفاع مقدس سیلوهای ما برای سه روز گندم داشت و نفت را با ۱۰ دلار میفروختیم ، اما در بدترین شرایط کارها را پیش بردیم ، باید دید وحدت یک جامعه چطور حاصل می شود . برای ما اصول مهم است ، اما حزب و جناح فرع است . »

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع زندگی نامه و خاطرات شهید حاج قاسم سلیمانی
انتشارات تقدیر
تعداد صفحات ۱۷۶
شابک 9786007055687
وزن 145
جلد شومیز
شماره کتاب شناسی ملی 6064658
قطع رقعی
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.