سه دقیقه در قیامت

 کتاب سه دقیقه در قیامت در 96 صفحه بیان تجربه ی یکی از مدافعین حرم است که در حین عمل جراحی برای سه دقیقه از دنیا می رود و با شوک به زندگی برمی گردد . نوشتار تصویر گونه و روایات و آیات به بیننده امکان می دهد که خود را در فضای گوینده قرار دهد . گروه فرهنگی اسوه برای علاقه مندان به خواندن کتاب هایی با این موضوع یک پیشنهاد ویژه دارد که شامل سه کتاب شنود ، بازگشت و سه دقیقه در قیامت است .
موجود
110,000 ریال

 انتشارات شهید ابراهیم هادی که در سالهای اخیر  با انتشار کتب جذاب در زمینه شهدا مورد استقبال مردم قرار گرفته است این بار به سراغ موضوعی متفاوت و جذاب از کتب قبل خود  با عنوان " مرگ" رفته است کتاب سه دقیقه در قیامت در 96 صفحه در  کنار بیان بخش هایی از اتفاقات همراه با جزییات از زبان  شخصیت اصلی  ، سرگذشت مختصر بعضی افراد که چنین اتفاقی را تجربه کرده اند  را نیز بیان شده است . نوشتار تصویر گونه و روایات و آیات به بیننده امکان می دهد که خود را در فضای گوینده قرار دهد .

بخش هایی از کتاب :

" قبل از اینکه وارد صفحات اعمال پس از بلوغ شویم ،جوان پشت میز نگاه کلی به کتاب من کرد و گفت : نماز هایت خوب و مورد قبول است . برای همین وارد بقیه اعمال می شویم .

یاد حدیثی افتادم که پیامبر (ص) فرمودند : نخستین چیزی که خدای متعال بر امتم واجب کرد ، نماز های پنج گانه است و اولین چیزی که از کارهای آنان به سوی خدا بالا می رود ، نماز های پنج گانه است و نخستین چیزی که درباره ی آن از امتم حسابرسی می شود ، نماز های پنجگانه می باشد .

من قبل از بلوغ ، نمازم را شروع کرده بودم و با تشویق های پدر و مادرم ، همیشه در مسجد حضور داشتم . کمتر روزی پیش می امد که نماز صبحم قضا شود . "

+++++++++

حسابی به مشکل خورده بودم . اعمال خوبم به خاطر شوخی های بیش از حد و صحبت های پشت سرمردم و غیبت ها و... نابود می شد و اعمال زشت من باقی می ماند . البته وقتی یک کار خالصانه  انجام داده بودم ، همان عمل باعث پاک شدن  کارهای زشت می شد . چرا که  در قرآن آمده بود :                    
((ان الحسنات یذهبن السیئات ))
((کارهای خوب گناهان را پاک می کند.))
اما خیلی سخت بود . این که هر روز ما دقیق بررسی و حسابرسی می شد . اینکه کوچکترین اعمال مورد بررسی قرار می گرفت خیلی مشل بود . همینطور که اعمال روزانه بررسی می شد به یکی از روزهای دوران جوانی رسیدیم . اواسط دهه هشتاد . یکباره جوان پشت میز گفت :

به دستور آقا ابا عبد الله علیه السلام پنج سال از اعمال شما را بخشیدیم . این پنج سال بدون حساب طی می شود . نمی دانید چقدر خوشحال شدم .

سایر مشخصات محصول

وزن : 74
شابک : 9786007841778
مولف : گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی
انتشارات : شهید ابراهیم هادی
تعداد صفحات : 96
موضوع : خاطرات تجربه دم مرگ
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 5721139
قطع : پالتویی
  • احمدی
    1398-10-04

    کتاب بسیار عالی هست . هم تلنگر میزنه هم امیدوار میکنه

برچسب ها