برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

سودای سکولاریسم

کتاب سودای سکولاریسم نوشته یاسر جبرائیلی و با موضوع شناخت مفهوم سکولاریسم اسلامی همراه با بیان زندگی نامه ، شناخت تفکرات و کارنامه سید محمد خاتمی به عنوان یکی از رهبران این تفکر در ایران است . در این کتاب ضمن بیان مطالبی از کودکی تا دوران طلبی و چگونگی رشد تفکر سکولار در شخصیت اصلی ، حوادث دوران ریاست جمهوری خاتمی ، فتنه ۸۸ و کمی پس از آن به رشد جریان سکولاریسم در ایران پرداخته شده است .

ادامه مطلب
35,000 تومان
Size chart
Women's clothing size
SizeXSSML
Euro 32/34 36 38 40
USA 0/2 4 6 8
Bust(in) 31-32 33 34 36
Bust(cm) 80.5-82.5 84.5 87 92
Waist(in) 24-25 26 27 29
Waist(cm) 62.5-64.5 66.5 69 74
Hips(in) 34-35 36 37 39
Hips(cm) 87.5-89.5 91.5 94 99
How To Measure Your Bust

With your arms relaxed at your sides, measure around the fullest part of your chest.

How To Measure Your Waist

Measure around the narrowest part of your natural waist, generally around the belly button. To ensure a comfortable fit, keep one finger between the measuring tape and your body.

ناموجود
دوست داشتن0
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
موردی یافت نشد
توضیحات

موضوع کتاب سودای سکولاریسم رمز گشایی از جریان سکولاریسم اسلامی با محوریت بیان زندگی نامه و کارنامه سید محمد خاتمی می باشد .

کتاب حاضر حکایت افراد و جریانی ست که علی رغم اعتقاد نداشتن به مبانی اصلی نظام از جمله ولایت فقیه با نقاب نفاق و ظاهر اسلامی اما با تفکراتی سکولاریسم که در تضاد با توحید هم هست خود را به مقام و مسئولیت در نظام رساندند و به دنبال حذف دین از سیاست هستند .

برای درک سیر این جریان زندگی سیاسی سید محمد خاتمی بیان شده است . برای درک علت حضور این افراد در بدنه حکومت لازم است به تفاوت های نظام اسلامی و حکومت لیبرال و تاریخ اسلام رجوع کنیم .

بخشی از کتاب

« در دانشگاه اصفهان بوده خاتمی در معرض اندیشه ها و نظریات غربی در باب آزادی و مسئولیت مدنی قرار گرفت و درباره امکان تطبیق این عقاید با آموزه های اسلام پرداخت .

اگر خاتمی بعدها گفت « مشروعیت همه ی حکومت ها از مردم است » از جان لاک آموخته بود که آنچه جامعه سیاسی را به وجود می آورد و سبب برقراری آن می شود ، چیزی نیست مگر توافق عده ای از انسان های آزاد که می توانند با اکثریت عددی خود شناخته شوند . فقط همین عامل می تواند بنیان گذار حکومت مشروع باشد . »

صفحه 51

ادامه مطلب
جزئیات محصول
نظرات
بدون نظر
برچسب های محصول

خانه

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم