سوره های مهربانی جلد اول

سوره های مهربانی جلد اول

هر وقت موجود شد پیامک کن
15,000 تومان

جلد اول کتاب سوره های مهربانی درسنامه ی حفظ و مفاهیم جز سی ام قرآن کریم ویژه ی کودکان 5 تا 7 سال است که همراه با مفاهیم مختصر برای کودکان و خردسالان تهیه و تدوین شده است و در این کتاب سعی شده است تا با بهره گیری از عناصر و آرایه های هنری ضمن به تصویر کشیدن فضایی کودکانه ، مخاطبان را نسبت به حفظ قرآن ترغیب کنیم .

تعداد:

ناموجود

با برخی ویژگی های کتاب آشنا شوید :

1 - در ابتدای هر درس متن سوره ی قرآن کریم به صورت درشت و خوانا قرار گرفته و پس از آن انتقال محتوای کلی یا بخشی از محتوای سوره در قالب تصاویر جذاب همراه با اشعار کوتاه در نظر گرفته شده است .

2 - ارائه یک پیام طبق محتوای سوره همراه با تصویر مفهوم سوره را برای کودکان کاربردی و عملی خواهد کرد .

3 - رنگ آمیزی بخشی از تصاویر محتوای درس برای نشاط و علاقمندی بیشتر کودکان قرار گرفته است ، کودکان با نقاشی و رنگ آمیزی به راحتی انس پیدا کرده و به واسطه آن با محتوای سوره ارتباط برقرار می کنند .

4 - قسمت امتیازات علاوه بر جذابیت امتیاز دهی به والدین و کودک می آموزد که چه تکالیفی را باید در این درس انجام دهند و به طور غیر مستقیم کودک را به انجام تکالیف ترغیب می کند .

5- در بخش توصیه هایی به والدین نکاتی دقیق روانشناسی آمده است تا والدین گرامی با فضای حفظ قرآن کودکان و تشویق و ترغیب آنها بیشتر آشنا شوند .

نمونه ای از صفحات کتاب را در تصاویر ببینید .

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع آموزش قرآن با رنگ آمیزی رنگ آمیزی برای کودکانقرآن جز سی ام
مولف سید قاسم سیدیان محمدعلی شریعتی
انتشارات آیه نور
تعداد صفحات 36
شابک 97860081144131
وزن 118 گرم
جلد شومیز
شماره کتاب شناسی ملی 4624989
قطع رحلی
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.