Catalog

سید مهدی شجاعی

سید مهدی شجاعی

سید مهدی شجاعی در سال ۱۳۳۹ در تهران به دنیا آمد و هفده سال بعد با دیپلم ریاضی، برای ادامه تحصیل در رشته تئاتر وارد دانشکده هنرهای دراماتیک شد. او در بدو ورود به دانشکده، گرایش کارگردانی تئاتر را برگزید و حدود سه سال نیز با همین گرایش پیش رفت و عموم واحدهای کارگردانی را پشت سر گذارد. در این زمان که به سن بیست سالگی رسیده بود، از میان مسیرهای مختلف پیش رو، نویسندگی را به عنوان حرفه برگزید. به همین جهت از رشته کارگردانی به نمایشنامه نویسی و ادبیات دراماتیک تغییر جهت داد و همچنین با اعلام انصراف از ادامه تحصیل همزمان در رشته علوم سیاسی، علی‌رغم گذراندن عموم واحدهای مهم و اساسی، تمرکز خود را به‌طور ویژه در حوزه داستان‌نویسی قرار داد
نمایش 37 - 47 از 47 آیتم
 • آئینه زار
  18,000 ریال

  کتاب آئینه زار از نوشته سید مهدی شجاعی است و متن روی جلد کتاب " چند تابلو نمایشی برای دیدن یا خواندن یا اجرا چه فرقی می کند ؟ " به ما می فهماند که با اثری طنز مواجه هستیم . آئینه زار آئینه هایست که نویسنده پیش روی ما گرفته ، البته با ذره بین نقادانه اش و کجی ها و ناراستی های اجتماع ما و روابط ما...

  18,000 ریال
  موجود
 • چشم خفاش
  100,000 ریال

  کتاب چشم خفاش  به سبک  فیلنامه  با قلم سید مهدی شجاعی  و بهزاد بهزادپور نوشته شده است .

  100,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • کتاب امروز بشریت
  60,000 ریال

  کتاب امروز بشریت  مجموعه داستان‌های دهه 60 سید مهدی شجاعی را که عمدتاً‌ آثار طنز هستنددرخود جای داده است 

  60,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • کتاب ضریح چشم های تو
  50,000 ریال

  کتاب ضریح چشم های از کتابهای مجموعه داستان سید مهدی شجاعی است که دارای هفت داستان کوتاه در زمان دهه شصت است . این مجموعه را می‌توان نمونه‌ای در خور اعتنا از داستان‌پردازی غیر شعاری به تناسب زمان و جغرافیای خلق این آثار دانست . یکی دیگر از نکات قابل توجه داستان‌نویسی شجاعی  علاقه و توانایی جالب...

  50,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • کتاب مناجات شعبانیه
  25,000 ریال

  کتاب مناجات شعبانیه ترجمه سید مهدی شجاعی ، از مجموعه ی نیایش ها و زیارت های این نویسنده است که دارای ترجمه ای زیبا همراه با متن عربی است که این کتاب به زبانی شیوا و گیرا متون را ترجمه کرده است .

  25,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • کتاب دعای ندبه
  20,000 ریال

  کتاب دعای ندبه ترجمه سید مهدی شجاعی ، از مجموعه کتاب های نیایش ها و زیارت های این نویسنده است که دارای ترجمه ای زیبا همراه با متن عربی است که این کتاب به زبانی شیوا و گیرا متون را ترجمه کرده است . 

  20,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • کتاب دعای مکارم الاخلاق
  20,000 ریال

  کتاب دعای مکارم الاخلاق ترجمه سید مهدی شجاعی ، از مجموعه ی نیایش ها و زیارت های این نویسنده است که دارای ترجمه ای زیبا همراه با متن عربی است که این کتاب به زبانی شیوا و گیرا متون را ترجمه کرده است .

  20,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • کتاب زیارت عاشورا
  18,000 ریال

  کتاب زیارت عاشورا ترجمه سید مهدی شجاعی ، از مجموعه ی نیایش ها و زیارت های این نویسنده است که دارای ترجمه ای زیبا همراه با متن عربی است که این کتاب به زبانی شیوا و گیرا متون را ترجمه کرده است .

  18,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • کتاب دعای افتتاح
  25,000 ریال

  کتاب دعای افتتاح ترجمه سید مهدی شجاعی ، از مجموعه ی نیایش ها و زیارت های این نویسنده است که دارای ترجمه ای زیبا همراه با متن عربی است که این کتاب به زبانی شیوا و گیرا متون را ترجمه کرده است .

  25,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • کتاب دعای عرفه
  35,000 ریال
  35,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • کتاب شانه علی نشانه شجاعت
  290,000 ریال

  کتاب شانه علی نشانه شجاعت نوشته سید مهدی شجاعی در مورد شان نزول سوره عادیات مناسب برای گروه سنی نوجوان در قالب قصه با نگاه و به زبان نوجوانان نوشته شده است که به زیبایی در مورد این سوره صحبت می کند .

  290,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول