تابلو شاسی طرح شهید ابراهیم هادی

شاسی طرح شهید ابراهیم هادی

39,000 تومان

تابلو شاسی طرح شهید ابراهیم هادی بر روی شاسی چوبی با ابعاد 19 * 19 * 3 سانتی متر به صورت سیلک چاپ شده است . شاسی به علت داشتن پهنای 3 سانتی متری را می توانید به صورت رومیزی استفاده کنید و در پشت قاب شاسی محلی تعبیه شده است که می توانید از آن به عنوان قاب عکس دیوارکوب بهره ببرید . پشت زمینه عکس شهید ابراهیم هادی دست نوشته ی رهبری در تعظیم مقام شهیدان نوشته شده است . 

تعداد:

آخرین موجودی

چاپ سیلک یکی از روش های چاپ صنعتی برای تصاویر است . امروزه طراحان صنعتی و دکوراسیون با استفاده از چاپ سیلک تحول بزرگی در طراحی و دکوراسیون منازل و اداره ها انجام داده اند و در این بین تصاویری از موضوعات مختلف را به عرصه ظهور رسانده اند . در این میان طراحان ایرانی بر آن شدند تا از این صنعت در راستای سبک زندگی استفاده کنند و فرهنگ ناب شهید و شهادت را با سبک کار جدید به عرصه طراحی و دکوراسیون منازل و ادارات وارد کنند .

قاب شاسی طرح شهدا نیز بدین جهت طراحی شده اند و تصاویر شاخص شهدا از جمله شهید آوینی ، شهید چمران ، شهید ابراهیم هادی و ... را به عرصه نمایش در آورده اند .

شما می توانید از این قاب شاسی ها به عنوان وسیله ای برای هدیه دادن و یا استفاده در دکوراسیون منزل ، اتاق و یا حتی محل کارتان استفاده کنید .

این قاب شاسی ها بر روی ورق ام دی اف با ابعاد 19 * 19 سانتی متر و با قطر سه سانتی متر طراحی شده است .

در پشت کار محلی برای استفاده از قاب به عنوان دیوارکوب تعبیه شده است و به علت داشتن قطر نرمال سه سانتیمتر به خوبی روی میز می ایستد و نمای خاصی به میز شما می دهد .

دور تا دور کار به وسیله رنگ مشکی رنگ شده است .

جدول اطلاعات مقادیر
طرح شهید ابراهیم هادی
ویژگی خاص ساخت ایران
ابعاد 19 * 19 * سانتی متر
چاپ سیلک
جنس محصول ام دی اف
قابل ارسال به عنوان هدیه دارد
قابلیت شستشو می توانید با دستمال گردگیری کنید
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.