شبهات عزاداری 2

شبهات عزاداری 2

هر وقت موجود شد پیامک کن
50,000 تومان

موضوع جلد دوم کتاب شبهات عزاداری نوشته سید مجتبی عصیری ، پاسخ به شبهات در مورد نهضت حسینی و بیان اهداف استکباری و موضوعات مرتبط مثل شیعه انگلیسی ، شعائر حسینی ،عزاداری و زیارت و ... می باشد . نویسنده در ادامه جلد یک کتاب خود با همین عنوان ، تلاش دارد با بنا قرار دادن منابع مورد قبول وهابیت و با زبان روان و تسلط به مطالب شبهه های مطرح شده مستدل پاسخ دهد .

تعداد:

ناموجود

عاشورا به عنوان نقطه عطف تاریخ و مکتبی برای پرورش انسان ها همواره مورد هجمه و شبهه افکنی دشمنان مکتب آزادگی قرار داشته و دارد . محرم و صفر دو ماه خاص و محترم هستند که پرچم اسلام را در جهان نگه داشته است . موضوعات مهم مرتبط مثل عزاداری و جزییات آن مثل نحوه عزاداری و بدعت هایی ( درست یا نادرست ) که در این میان شکل گرفته اند می توانند معرف شیعه باشند .

سید مجتبی عصیری که پیش تر در جلد اول کتاب شبهات عزاداری به پاسخگویی مستدل در این مورد پرداخته بود در این جلد و در ادامه پاسخ به شبهات دیگر مرتبط با امام حسین و عزاداری و همین طور آسیب ها و نکات مهم و تحرکات دشمن در این راستا پرداخته است .

در تهیه این کتاب بیشتر منابع مورد قبول وهابیت استفاده شده تا راهگشای بیشتر برای خواننده برای آگاهی و برای استفاده در مناظره باشد . همچنین نوع پرداخت روان امکان استفاده عمومی تر از کتاب را ایجاد کرده است .

بخشی از کتاب :

" دیدگاه وهابیت درباره علم غیب

شبهه : اگر امام حسین علم غیب داشت ، چرا خود را به هلاکت افکند ؟ اگر آن گونه که شیعیان ادعا کرده و حسین رضی الله عنه دارای علم غیب بود ، چرا برخلاف آیه 195 بقره عمل کرد و با آن که می دانست کوفیان خدعه خواهند کرد و به عهدشان وفا نخواهند کرد به سوی کوفه حرکت کرد و خود را به هلاکت افکند .

پاسخ نقضی : الف خداوند که علم غیب داشت چرا شیطان را آفرید ... اگر اهل سنت و وهابیت برای امامان شیعه و حتی پیامبران الهی ، علم غیب قائل نیستند ، حداقل درباره ی خداوند که قائل به غیب هستند .

چرا خداوند که علم غیب داشت شیطان را آفرید تا انسان ها را اغوا کند و جهنمی سازد .

پاسخ حلی

آیات قرآن کریم درباره علم غیب

علم غیب مادر حضرت موسی

علم غیب برخی حیوانات . "

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع سوگواری ها پرسش ها و پاسخ ها شبهات عزاداریشیعه
مولف سید مجتبی عصیری
انتشارات مولف
تعداد صفحات 496
شابک 9789642420926
وزن 481
جلد شومیز
قطع رقعی
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.