0 رای   - 

شبهات مهدویت 1

کتاب شبهات مهدویت را سید مجتبی عصیری در پاسخ به شبهات وارد شده به موضوع مهدویت از زبان اندیشه های مختلف تالیف کرده است . این کتاب یازدهمین جلد از سلسله مباحث اعتقادی ایشان می باشد. نویسنده که در ده جلد پیش از این به وهابیت و شبهات ولایت پرداخته بود این بار به صورت به روز و مستند و کامل به سراغ شبهاتی رفته که قصد در تخریب اعتقاد مهدویت دارند .
موجود
500,000 ریال

کتاب شبهات مهدویت را سید مجتبی عصیری با موضوع پرسش به شبهات مهدویت در دوجلد نوشته و انتشارات اعتقاد ما به چاپ رسانیده است . با توجه به اهمیت موضوع مهدویت و شناخت امام در حدیث پیامبر ، وابسته بودن حیات اسلام و شیعه ، سرنوشت جامعه بشری به آن و لزوم پاسخ به شبهات و تحقیق برای پاسخ به این شبهات نیاز به کتب بیشتر و بروزتر احساس می شود . نویسنده در یازدهمین جلد کتب پاسخ به پرسش های اعتقادی بعد از مبحث ولایت به سراغ موضوع مهدویت رفته است . در کنار پاسخ به شبهات اعتقاد به منجی در ادیان مختلف همراه گروه مختلف مدعی بیان شده است . نویسنده مدعی ست این مباحث می تواند با سه شاخصه اصلی جامع ترین ، مستندترین و به روزترین خوانندگان را از منابع دیگر بی نیاز کند .

بخشی از کتاب :

" زرتشتیان منجی بشریت را ایرانی و از پیروان زرتشت ؛ یهودیان او را از بنی اسرائیل ؛ عیسویان او را هم کیش خود و مسلمانان نیز او را از دودمان هاشم و فرزند پیامبر می شمارند و جالب تر اینکه همه ی نشانه ها و علائمی که برای منجی آخرالزمان در سایر ادیان گفته شده با مهدی موعود یعنی فرزند بلافصل امام حسن عسکری قابل انطباق است ؛ زیرا او به واسطه ی مادر امام سجاد که شاهزاده ایرانی به نام " شهربانو دختر یزدگرد ، پادشاه ساسانی " ایرانی و از سوی مادر ، شاهزاده ای رومی به نام نرجس با اصالتی بنی اسرائیلی بوده که به صورت شگفت انگیزی خود را به امام حسن عسکری رسانده است . شاید به همین معناست که در زیارتی از حضرت می خوانیم : السلام علی المهدی و جامع الکلم . "

سایر مشخصات محصول

وزن : 478
شابک : 9786007712870
مولف : سید مجتبی عصیری
انتشارات : اعتقاد ما
تعداد صفحات : 496
موضوع : شبهات مهدویت مهدویت امام دوازهم
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 3988256
قطع : وزیری
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها