برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

شش ماه پایانی

کتاب شش ماه پایانی نوشته آقای مجتبی الساده و ترجمه آقای محمود مطهری نیا است که در این اثر نویسنده با مطالعه و تحقیق در منابع و تفحص در روایات موفق به ارائه اثری شده که در آن وقایع و حوادث شش ماه آخرین از سال ظهور حضرت موعود امام مهدی  علیه السلام قابل بررسی و مطالعه است . 

ادامه مطلب
20,000 تومان
Size chart
Women's clothing size
SizeXSSML
Euro 32/34 36 38 40
USA 0/2 4 6 8
Bust(in) 31-32 33 34 36
Bust(cm) 80.5-82.5 84.5 87 92
Waist(in) 24-25 26 27 29
Waist(cm) 62.5-64.5 66.5 69 74
Hips(in) 34-35 36 37 39
Hips(cm) 87.5-89.5 91.5 94 99
How To Measure Your Bust

With your arms relaxed at your sides, measure around the fullest part of your chest.

How To Measure Your Waist

Measure around the narrowest part of your natural waist, generally around the belly button. To ensure a comfortable fit, keep one finger between the measuring tape and your body.

ناموجود
دوست داشتن0
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
توضیحات

این اخبار مسلمین را به هوشیاری ، آمادگی ، انتظار و اطلاع جامع درباره آخرالزمان دعوت می کند و از آنان می خواهد که همه مناسبات و روابط فردی و اجتماعی خود را متناسب با آن شرایط ویژه تنظیم کنند تا شاید از فتنه ها در امان مانند و در زمره مشتاقان و منتظران شاهد ظهور آخرین منجی موعود باشند . بسیاری از محققان در میان ملل مختلف با اشتیاق تمام سعی در تنظیم این اخبار داشتند تا شاید از میان آنها امکان عرضه تصویری روشن از سالها و حتی ماههای ماقبل ظهور منجی فراهم شود .

بسیاری از مردم ما اصلا نمی دانند که نشانه ظهور یعنی چه ؟ چون تا به حال چیزی در این باره نشنیده اند و خود هم به دنبال جست و جوی چنین مطلبی نبوده اند . لذا با دیدن چنین جریانهایی هیچ چیز به ذهن آنها بی تفاوت رد می شوند که گویی اتفاقی نیفتاده است . نتیجه مواجه شدن بعضی دیگر هم با این وقایع چیزی جز شک و شبهه در اذهان آنها نیست . آن هم به حدی که قدرت تشخیص خود را به کل از دست داده و مبهوت و متحیر می شوند .

با توجه به این همه بی خبری سعی کرده ایم تا آنجا که می شو پرده ابهام را از مسئله نشانه های ظهور حضرت مهدی ( عج ) بزداییم و به شکل جدیدی این مطلب را مطرح کنیم . به طوری که هر فرد مومن و متعهدی بتواند با پیگیری جریان ها حسب تاریخ وقوع آنها ، چشم انتظار آمدن حضرت و دیگر حوادث و وقایع مرتبط با آن باشد .

بسیاری از نویسندگان نشانه های ظهور را به دو دسته حتمی و غیر حتمی دسته بندی می کنند و به طرح و بحث آنها می پردازند . برخی دیگر هم به طور اجمالی و فشرده با نگاهی گذرا به این مطلب رد می شوند . در حالی که در زمان حاضر آنچه مهم است این است که هر فرد بتواند با پیگیری این حوادث در دام آنها که به دروغ ادعای مهدویت می کنند نیفتاده و به خاطر کثرت وفور اتفاقات دچار سردرگمی نگردد .

این مجموعه نیمه دوم سالی را که آخرین سال غیبت است و به ظهور حضرت مهدی علیه السلام ختم می شود به تصویر می کشد . برای استخراج مجموعه این رویدادهای پی در پی به آن دسته از احادیث تمسک جسته ایم که به تاریخ خاصی اعم از روز ، ماه یا سال اشاره داشته اند که بحمدالله همه علائم حتمیه در این محدوده گنجیده اند . البته لازم است بگوییم که بسیاری از علائم ظهور حضرت زمان خاصی را مشخص نمی کنند و از همین رو در این مجموعه چندان به آنها نپرداخته ایم و برخی را هم که لازم بود پیش از ورود به بحث راجع به ماههای سال قبل از ظهور مطرح شوند در فصل اول آورده ایم .

کتاب حاضر در چهار فصل با عنوان های زیر جمع آوری شده است :

فصل اول : غیبت و دوران پیش از ظهور

فصل دوم : سبک توصیف دوران و سال ظهور در روایات

فصل سوم : تقویم حوادث سال ظهور ( شش ماه آخر دوران غیبت )

فصل چهارم : مباحث تکمیلی

در انتهای کتاب فهرست های راهنمای کتاب آورده شده است ازجمله فهرست منابع ، فهرست آیات ، فهرست روایات عربی ، فهرست روایات فارسی ، فهرست اشخاص ، فهرست اماکن و فهرست کتب و نشریات .

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

موضوع
احادیث مهدویت
مولف
مجتبی الساده
انتشارات
موعود
تعداد صفحات
280
شابک
9789646968493
وزن
315 گرم
جلد
شومیز
قطع
رقعی
نظرات
بدون نظر

خانه

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم