0 رای   - 

صدای بال جبرئیل

کتاب صدای بال جبرئیل  نوشته محسن نعما روایتی داستانی برای قشر نوجوان می باشد که قطره ای از دریای معنویت حضرت رسول ( ص ) را به تصویر کشیده است . نویسنده تلاش نموده تا در قالب داستان هایی کوتاه از زندگی ایشان گوشه ای از این فضایل را برای مخاطب به تصویر بکشد و مخاطب را با اخلاق و رفتار پیامبر در قالب داستان آشنا می کنند .
موجود
70,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

موضوع کتاب صدای بال جبرئیل ، تعدادی از داستان‌های مستند از زندگی پیامبر اسلام(صلی الله و علیه و آله) به زبان ساده برای رده سنی نوجوان است . این کتاب  در گروه عناوین «گنجشک های جمکران» در 164 صفحه به چاپ رسیده است . 

حضرت محمد ( ص ) والاترین مخلوقی ست که خداوند آفریده است و اخلاق و گفتار ایشان اسوه ای برای همه مسلمانان می  باشد . بی شک بیان عظمت و معنویت  شان دریایی ست که کسی قادر به بیان آن نیست اما نویسنده تلاش نموده تا در قالب داستان هایی کوتاه از زندگی ایشان گوشه ای از این فضایل را برای مخاطب به تصویر بکشد . 

 اسماعیلی دیگر ، مریض و طبیب ! ، چند دینار ، زیباتر از خورشید ، توبه ، ثروتمند و فقیر ، توکل ، دو درهم ، سفر پر برکت ، مادر ، مباهله ، شتربان و چوپان ، صدای بال جبرئیل ، معامله ، یک نصیحت ، عمامه ، تفکر و عبادت ، سیلی بخشی از عناوین داستان‌های این کتاب هستند .

روایت این کتاب از داستان نذر عبدالمطلب پدر بزرگ پیامبر و سپس میلاد پر برکت پیامبر شروع می شود و بخشی از زندگی پیامبر را روایت می کند . 

« حالا بار هشتم است که رسول خدا در حال کشیدن آب است . همین طور که دارد دلو را بالا می کشد ، ناگهان طناب پاره می شود و دلو به درون چاه می افتد . جوان بت پرست که این صحنه را می بیند به شدت خشمگین می شود . از جایش بلند می شود و در حالی که عصبانیت بر تمام وجودش چنگ انداخته و رنگش را برافروخته کرده است ، جلو می آید و سیلی بسیار محکمی به صورت رسول الله ( ص ) می زند . چهره پیامبر از شدت ضربه سیلی ، سرخ سرخ می شود ، اما هیچ عکس العملی انجام نمی دهد ، حتی حرفی هم نمی زند . جوان همچنان قیافه اش درهم است و چهره اش به سگ هار می ماند و رسول خدا اما در نهایت آرامش باقی می ماند ... »

بخش از کتاب صفحه 160

سایر مشخصات محصول

وزن : 133
شابک : 9789649734293
مولف : محسن نعماء
انتشارات : جمکران
تعداد صفحات : 164
موضوع : داستان هایی از معنویات ، سیره و اخلاق پیامبر اکرم
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 4593254
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها