کتاب طب اسلامی تبریزیان جلد چهارم

طب اسلامی تبریزیان جلد چهارم

20,000 تومان

در این جلد از کتاب های

آیت الله تبریزیان

به درمان تخصصی بیماری ها با (

دعا ، نماز ، صدقه

و... ) و بررسی خطوط کلی

طب اسلامی

و طریقه درمان می پردازیم .

تعداد:

آخرین موجودی

داستان سقراط و افلاطون 

افلاطون شاگرد سقراط بود . سقراط وجود افلاطون را تحمل نمی کرد ، چون بیش از استاد قدرت پیدا کرده بود . سقراط با پادشاه در میان گذاشت که باید به افلاطون زهر بنوشاند . روزی معین شد و افلاطون پیشتر به مادرش گفت حوض خانه را از شیر پر کن و جنازه من را داخل حوض بینداز .

نزد سلطان رفت و گفته شد به دستور استادت باید زهر بخوری . افلاطون زهر را خورد و افتاد . مادر به سفارش افلاطون او را در حوض انداخت و افلاطون استفراغ کرد و خوب شد . افلاطون نزد سلطان آمد و گفت : سقراط یک بار مرا کشت و من حق قصاص دارم .

گفت : سه ماه دیگر به او زهر می دهم .افلاطون در مدت سه ماه سه نفر را اجیر کرد تا در راه سقراط بنشینند و به یکی پشم و به یکی آب و به دیگری خاک داد و گفت : این ها را بکوبید و اگر سقراط پرسید چه کار می کنید بگویید به دستور افلاطون برای شما زهر درست می کنیم . سه ماه به همین حالت گذشت . 

پس از سه ماه زهر را به سقراط داد و او مرد و باقی مانده زهر را خود افلاطون نوشید و گفت : این آب بود و من او را زجر کش کردم .

طب امروزی مردم را زجرکش می کند . وقتی گفته می شود سرطان درمان ندارد مردم زجرکش می شوند . در مدت شش ماه تا یک سال با شیمی درمانی شخص سرطانی نابود می شود . موها می ریزد و سیستم عصبی از کار می افتد و خونی باقی نمی ماند . 

هنگامی که پزشک به بیمار بگوید تو از من هم سالم تری بیمار خوب می شود . بنابراین نقش اعتقاد در درمان بسیار مهم است . 

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع دستورالعمل و نسخه های طب اسلامی
مولف رضا نظرپور
انتشارات ارمغان طوبی
تعداد صفحات 207
شابک 9786005163858
وزن 250 گرم
شماره کتاب شناسی ملی 4271809
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.