1 رای   - 

عاشقانه ای برای 16 ساله ها

کتاب عاشقانه ای برای 16 ساله ها رمانی واقعی در مورد زندگی شهید راضیه کشاورز است که در حادثه تروریستی شیراز به شهادت رسید . این انفجار توسط گروه تروریستی تندر در حسینیه ای که مراسم فرهنگی ویژه ی نوجوانان در حال اجرا در آن بود اتفاق افتاد . راضیه ۱۶ سال بیشتر نداشت که شهادت قسمتش شد و حالا انتشارات شهید کاظمی بعد از ده سال این روایت را به چاپ رسانیده تا الگویی قابل درک برای نوجوانان این عصر باشد . 
موجود
350,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

موضوع کتاب عاشقانه ای برای 16 ساله ها روایتی از زندگی شهیده راضیه کشاورز است .

دختری ۱۶ ساله ی شیرازی  و متولد آخرین ماه تابستان در مرودشت که به خاطر عشق پدر و مادر به حضرت زهرا نامش راضیه شد . او برای دوم شدن در قهرمانی کاراته و پایین آمدن تیم اش غمگین شد و همیشه دوست داشت تا اول باشد .

بعد از رفتن به حسینیه و آشنایی با دوستان جدید تحولات روحی و معنویش بیشتر شد . راضیه تا قبل از بهار 16 سالگیش موقعیت های چشمگیری را در زمینه ورزش کاراته ، مسابقات قرآن و درس کسب کرد .

سعیده سادات اکبری از دوستان هییتی او در این کتاب سعی نموده تا در روایت خود جز حقیقت را بازگو نکند و از شهید انسانی خیالی نسازد . 

بخشی از کتاب عاشقانه ای برای 16 ساله ها صفحه ی۱۴۳ :

« حال راضیه وقت سلام دادن در جلوی ورودی باب الرضا موقعی که به حرم می رسند و قدم برداشتن های شمرده شمرده در صحن جامع رضوی و وارد شدن به روضه ی منوره از ایوان طلای صحن آزادی حال کسی ست که جز محبوب را نمی بیند  و جز نظر به او هیچ کس و هیچ چیز را نمی بیند و جز نظر به او هیچ کس و هیچ چیز برایش جلوه ندارد .

اذن دخول که می خواند تا به عبارت « یسمعون کلامی و یردون سلامی » می رسد ، حرف آیت الله بهجت مثل زنگ در گوشش به صدا در می آید که وقتی به زیارت حرم و قبر مطهر امامان معصوم می روید ، باید آنها را حی و حاضر و ناضر فرض کنید . آنها حرف شما را می شنوند و جواب سلامتان را بی و برو برگرد می دهند . » 

سایر مشخصات محصول

وزن : 257
شابک : 9786227177046
مولف : سعیده سادات اکبری
انتشارات : شهید کاظمی
تعداد صفحات : 286
موضوع : زندگی شهیده راضیه کشاورز
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 6064453
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها