1 رای   - 

عهد کمیل

کتاب عهد کمیل خاطرات مریم یوسفی همسر شهید مصطفی ( کمیل ) صفری تبار است که توسط مصیب معصومیان به نگارش درآمده است . کتاب مزین به تصاویر شهید و وصیتنامه ایشان است .
موجود
200,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

مصطفی ( کمیل ) صفری تبار بیشه به تاریخ 9 خرداد 1367 شمسی در روستای بیشه سر از توابع شهرستان بابل به دنیا آمد .

بعد از تحصیل دوره مقدماتی و اخذ دیپلم در اسفند ماه 1386 وارد دانشگاه امام حسین علیه السلام شد تا این که پس از دو سال در بهمن ماه 1388 از دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین علیه السلام فارغ التحصیل شد .

او در بهمن ماه سال 1389 ازدواج کرد و بعد از هفت ماه زندگی مشترک به آرزوی دیرینه اش که شهادت بود ، رسید .

همسرش درباره او می گوید :

آقا کمیل به قدری اخلاص ، غیرت و تقوا برخوردار بود که شاید اگر به شهادت نمی رسید شناخته نمی شد و هیچ کس از آن همه محاسن اخلاقی او با خبر نمی شد . موقع خواستگاری از من پرسید :

" ممکنه من یه روزی به شهادت برسم ! شما با این موضوع مخالفتی ندارید ؟ می تونید باهاش کنار بیاید ؟ " من چیزی نگفتم ، فقط نگاهش کردم . دوباره پرسید و من گفتم نه مخالفتی ندارم . چه می توانستم بگویم ؟! او خودش بارها از همه ما می خواست و سفارش می کرد که برای شهادتش دعا کنند . می گفت در قنوت نمازشان دعای فرج بخوانند و شهادت او را ازز خدا بخواهند . چون اعتقاد و ایمان داشت و می گفت هر کس در نمازش دعای فرج بخواند دعایش مستجاب می شود .

شهید کمیل در مصاحبه به جا مانده از خودش می گوید : " گرچه به کمتر از شهادت راضی نیستم ولی از خدا می خواهم که اگر شهید نشدم اجر شهید را به من بدهد . "

ایشان پس از آن که سپاه پاسداران تصمیم می گیرد تا آخرین وجب از خاک کشور را از دست گروهک تروریستی پژاک خارج کند داوطلبانه عازم جبهه های غرب کشور شد تا این که در آخرین عملیات پیروزمندانه سپاه که منجر به بیرون راندن پژاک از مرزهای ایران اسلامی شد در تاریخ 13 شهریور 1390 به همراه چند تن از هم رزمان خود در ارتفاعات جاسوسان کردستان شربت شیرین شهادت را نوشید .

سایر مشخصات محصول

شابک : 9786226609555
مولف : مصیب معصومیان
انتشارات : شهید کاظمی
تعداد صفحات : 184
موضوع : خاطرات همسر شهید مصطفی ( کمیل ) صفری تبار
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 5818924
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها