0 رای   - 

فرمانده در سایه

کتاب فرمانده در سایه مروری بر زندگی و شهادت حاج عماد مغنیه است که توسط وحید خضاب گردآوری و ترجمه شده است . شهید عماد مغنیه ملقب به حاج رضوان ابعاد مختلف زندگانی جهادی او به قدری عمیق ، اثر بخش ، تعیین کننده و مملو از نبوغ بوده که حقیقتا انسان گاهی گمان می کند با افسانه روبروست ، افسانه ای حقیقی و حقیقتی اسطوره ای که در این کتاب به معرفی ایشان پرداخته اند .
موجود شد خبرم کن !
نا موجود
200,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

نویسنده در کتاب فرمانده در سایه تلاش کرده است تصویری هرچند اجمالی از جنبه های مختلف زندگی جهادی او یا به عبارت بهتر جنبه هایی از زندگی جهادی او به دست دهد . به این ترتیب بود که کتاب حاضر در پنج فصل به قرار زیر تولید شد :

در فصل اول سعی شده تصویری اجمالی از زندگی حاج رضوان عرضه شود تا خواننده وقتی در فصل های بعد با جزئیات برخی مقاطع روبرو می شود ، تصویری کلی از زندگانی او در ذهن داشته باشند .

فصل دوم به بحث ارتباط جهادی حاج رضوان با مسئله فسطین و نقش مهم او در این عرصه می پردازد که البته در لابه لای آن تصویر فعالیت های ضد صهیونیستی او در لبنان هم آشکار می شود .

فصل سوم گوشه ای از روابط نزدیک حاج رضوان با ایران و مسئولین ایرانی را به تصویر می کشد .

فصل چهارم ترجمه ای از گزارش صباح ایوب و ایلی حنا است که به مرور تصویر عماد مغنیه در رسانه های دشمن می پردازد .

فصل پنجم را که به آخرین صحنه از زندگی سراسر عزت و جهاد عماد مغنیه مربوط می شود و شهادت او را به تصویر می کشد که شامل سه بخش است ، بخش نخست آن روایت صهیونیست ها از ترور حاج رضوان را ارائه می کند . بخش دوم این فصل روایت جریان مقاومت از ترور حاج رضوان را ارئه می کند و بخش سوم این فصل به قلم سردبیر روزنامه الاخبار است .

سایر مشخصات محصول

وزن : 231 گرم
شابک : 9786226609494
مولف : وحید خضاب
انتشارات : شهید کاظمی
تعداد صفحات : 184
موضوع : زندگی و شهادت حاج عماد مغنیه
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 5817367
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها