برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

فرودگاه فرشتگان 2

کتاب فرودگاه فرشتگان نوشته اصغر آیینی و در در دوجلد به بیان مهارت های پایبندی به نماز در کودکان و نوجوانان می پردازد . کتاب پیش رو جلد دوم این اثر است و مهارت های تربیت معنوی فرزند در شش سال دوم زندگی را بیان می کند . در این کتاب اصغر آیینی با همکاری تعدادی از نویسندگان مهارت ها و نکات تجربه شده را به همراه نکاتی در مورد تاثیر مدرسه و دوستان و عوامل محیطی و رفتاری به همراه روایات و مثال های کاربردی بیان می کند . این اثر در تلاش است تا راه گشای همه پدران و مادرانی باشد که دغدغه روح و زندگی سالم اجتماعی فردی را برای فرزندان ود در دنیای امروز دارند .

ادامه مطلب
22,000 تومان
Size chart
Women's clothing size
SizeXSSML
Euro 32/34 36 38 40
USA 0/2 4 6 8
Bust(in) 31-32 33 34 36
Bust(cm) 80.5-82.5 84.5 87 92
Waist(in) 24-25 26 27 29
Waist(cm) 62.5-64.5 66.5 69 74
Hips(in) 34-35 36 37 39
Hips(cm) 87.5-89.5 91.5 94 99
How To Measure Your Bust

With your arms relaxed at your sides, measure around the fullest part of your chest.

How To Measure Your Waist

Measure around the narrowest part of your natural waist, generally around the belly button. To ensure a comfortable fit, keep one finger between the measuring tape and your body.

موجود است
دوست داشتن0
اضافه به مقایسه0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
توضیحات

موضوع کتاب فرودگاه فرشتگان 2 بیان مهارت های پایبندی به نماز در فرزندان  است .

این کتاب در دو جلد  و به کوشش اصغر آیینی و جمعی از نویسندگان تهیه شده تا با ارائه مهارت های تربیت معنوی فرزند و بیان راهکارهای عملیبه کمک همه  والدین دغدغه مند در این زمان و مکان و مشکلات عصر کنونی باشد .

نویسنده در جلد دوم دو دوره نهایی تربیت یعنی 6 تا 18 سالگی را موضوع خود قرار داده است .

در این دوره کودک فراتر از خانواده و با دنیای محیطی و اجتماعی هم سالان قرار می گیرد لذا نویسنده در کتاب به این عوامل نیز توجه نموده است .

نماز در روایات همچون بیمه و راهنمای راه بیان شده  راهی که در صورت  تثبیت در فرد فرد را ناخودآگاه به سمت خوبی ها سوق می دهد .

نویسنده در کتاب پیش رو در کنار بیان مهارت ها راهکارهایی برای حل مشکل نیز بیان نموده  و گاه با روایات و نمونه ها و بیان داستان تلاش دارد تا مطالب خسته کننده نباشد و بهتر به مخاطب از هر قشر منتقل شود .

« صاحب بن عباد یکی از بزران و دانشمندان شیعه بود که وزیر موید الدوله و فخر الدوله شد ...در احوال او امده است  :

در سنین کودکی ، وقتی برای درس به مسجد می رفت ، مادرش هر روز به او یک دینار و یک درهم به او می داد و می گفت : پسرم این دینار و درهم را به اولین فقیری که دیدی بده که در راه دیدی . و او این کار را انجام می داد . حتی بعد از فوت مادرش نیز این روش نیکو را رها نکرد و هر شب به خدمتکار خود می گفت یک دینار و یک درهم در زیربسترش بگذارد تا هنگام صبح فراموش نکند و آن را به فقیر دهد .

اتفاقا شبی خادمش فراموش کرد و ضبح بعد از نماز صبح وقتی صاحبش به زیر بستر برد چیزی نیافت . این اتفاق را به فال بد گرفت و پنداشت که اجلش نزدیک است . به خدمتکاران خود دستور داد تا رختخواب و دیگر تزیینات از جمله فرش و پرده و پشتی را جمع کنند و بدهند به اولین فقیری که به او برخوردند تا کفاره تاخیر این کار شود .خدمتکارات دستور را اجرا کردند و در بین راه سید نابینایی را دیدند که زنی دست او را گرفته و می برد . آن اشیا را به او دادند . نابینا پرسید : این ها چیست ؟ گفتند : رختخواب ، پشتی و ...

مرد نابینا از شنیدن این سخنان بیهوش شد ... با پاشیدن آب به هوش آمد . از او پرسید چرا بیهوش شدی ؟

گفت : من مرد شریفی هستم و از این زن دختری دارم . مردی از دخترمان خواستگاری کرد و ما هم دختر را به ازدواج او در آوردیم . اکنون دو سال است که صرفه جویی کرده و برای دخترمان جهیزیه تهیه می کنیم . این زن که مادرش است برای جهیزیه دخترمان یک رختخواب و یک پشتی دیبا هم لازم است و من اظهار ناتوانی کردم .

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

موضوع
مهرات های پایبندی به نماز در فرزندان نماز خوان کردن کودک و نوجوان
مولف
اصغر آیینی
انتشارات
مهرستان
تعداد صفحات
248
شابک
97860096469202
وزن
213
جلد
شومیز
شماره کتاب شناسی ملی
423634
قطع
رقعی
نظرات
بدون نظر

خانه

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم