قصه های خوب برای بچه های خوب جلد 5

قصه های خوب برای بچه های خوب جلد 5

25,000 تومان

جلد پنجم کتاب قصه های خوب برای بچه های خوب نوشته مهدی آذریزدی شامل تعدادی از داستان های مشهور از قرآن کریم است . قرآن کتاب قصه نیست اما سرگذشت پیامبران و خوبان و بدان در آن نقل شده لذا نویسنده نام این داستان ها را قصه های قرآنی گذاشته است و در این کتاب شما 15 قصه زیبا  از آن را برای آن نقل می کند . این کتاب مناسب رده سنی 10 تا 18 سال است .

تعداد:

آخرین موجودی

موضوع جلد پنجم کتاب قصه های خوب برای بچه های خوب 15 داستان از سرگذشت پیامبران و خوبان و بدان برگرفته از قرآن کریم است .دانشمندانی که درباره ی قرآن  شرح نوشته اند این قصه ها را نقل کرده اند و هرکجا که اختلاف داشتند داستان را گفتار امامان و پیشوایان همراه کرده اند .  قرآن معجزه و کتاب مقدس و راهنمایی برای همه آنهاست و خواندن این قصه ها در کنار جذابیت می تواند ما را با پند های اخلاقی آشنا کند . نویسنده در این اثر تلاش نموده تا با وفاداری بر حقیقت و استناد با بیانی روان این قصه های قرآنی را برای علاقه مندان به رشته تحریر درآورد .

آنچه در این کتاب می خوانید :

داستان حضرت آدم ؛ خلقت تا هبوط و فرزندان  ، حضرت نوح و کشتی ، هود و صالح ، حضرت ابراهیم و آتش ، حضرت ایوب ، حضرت یوسف ، حضرت موسی ، حضرت خضر ، حضرت داوود ، لقمان حکیم ، حضرت سلیمان ، حضرت یونس ، حضرت عیسی ، اصحاب کهف ، اصحاب فیل و و حضرت محمد 

 « وقتی سالهای عمر ذوالقرنین زیاد شد ، به فکر مرگ افتاد ؛ یک روز علما و دانشمندان را جمع کرد و پرسید : " آیا برای مرگ چاره ای هست ؟ آیا هیچ راهی برای زندگی همیشگی هست ؟ "

علما گفتند : " ما در کتاب های پیشینیان خوانده ایم که در روی زمین چشمه ای هست که آب حیات دارد و هرکس از آن آب بنوشد همیشه زنده می ماند ؛ اما چشمه ی آب زندگی از نظر مردم پنهان است و هیچکس آن را نمی شناسد ."

ذوالقرنین گفت : " باید هم همین طور باشد . کارهای خدا از روی حکمت است . بی شک در آب ها ، خاک ها ، سبزه ها و جانورها و مخلوقات خدا هریک خاصیت های بسیاری هست و عجیب نیست که چنین چشمه ای وجود داشته باشد . »

بخشی از جلد پنجم قصه های خوب برای بچه های خوب صفحه ی 143

 

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع قصه های قرآنی
مولف مهدی آذریزدی
انتشارات امیرکبیر
تعداد صفحات 217
شابک 97896430054501
وزن 160
جلد شومیز
شماره کتاب شناسی ملی 2156443
قطع رقعی
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.