برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

قصه های خوب برای بچه های خوب جلد 5

جلد پنجم کتاب قصه های خوب برای بچه های خوب نوشته مهدی آذریزدی شامل تعدادی از داستان های مشهور از قرآن کریم است . قرآن کتاب قصه نیست اما سرگذشت پیامبران و خوبان و بدان در آن نقل شده لذا نویسنده نام این داستان ها را قصه های قرآنی گذاشته است و در این کتاب شما 15 قصه زیبا  از آن را برای آن نقل می کند . این کتاب مناسب رده سنی 10 تا 18 سال است .

ادامه مطلب
25,000 تومان
آخرین موجودی
دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
توضیحات

موضوع جلد پنجم کتاب قصه های خوب برای بچه های خوب 15 داستان از سرگذشت پیامبران و خوبان و بدان برگرفته از قرآن کریم است .دانشمندانی که درباره ی قرآن  شرح نوشته اند این قصه ها را نقل کرده اند و هرکجا که اختلاف داشتند داستان را گفتار امامان و پیشوایان همراه کرده اند .  قرآن معجزه و کتاب مقدس و راهنمایی برای همه آنهاست و خواندن این قصه ها در کنار جذابیت می تواند ما را با پند های اخلاقی آشنا کند . نویسنده در این اثر تلاش نموده تا با وفاداری بر حقیقت و استناد با بیانی روان این قصه های قرآنی را برای علاقه مندان به رشته تحریر درآورد .

آنچه در این کتاب می خوانید :

داستان حضرت آدم ؛ خلقت تا هبوط و فرزندان  ، حضرت نوح و کشتی ، هود و صالح ، حضرت ابراهیم و آتش ، حضرت ایوب ، حضرت یوسف ، حضرت موسی ، حضرت خضر ، حضرت داوود ، لقمان حکیم ، حضرت سلیمان ، حضرت یونس ، حضرت عیسی ، اصحاب کهف ، اصحاب فیل و و حضرت محمد 

 « وقتی سالهای عمر ذوالقرنین زیاد شد ، به فکر مرگ افتاد ؛ یک روز علما و دانشمندان را جمع کرد و پرسید : " آیا برای مرگ چاره ای هست ؟ آیا هیچ راهی برای زندگی همیشگی هست ؟ "

علما گفتند : " ما در کتاب های پیشینیان خوانده ایم که در روی زمین چشمه ای هست که آب حیات دارد و هرکس از آن آب بنوشد همیشه زنده می ماند ؛ اما چشمه ی آب زندگی از نظر مردم پنهان است و هیچکس آن را نمی شناسد ."

ذوالقرنین گفت : " باید هم همین طور باشد . کارهای خدا از روی حکمت است . بی شک در آب ها ، خاک ها ، سبزه ها و جانورها و مخلوقات خدا هریک خاصیت های بسیاری هست و عجیب نیست که چنین چشمه ای وجود داشته باشد . »

بخشی از جلد پنجم قصه های خوب برای بچه های خوب صفحه ی 143

 

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

موضوع
قصه های قرآنی
مولف
مهدی آذریزدی
انتشارات
امیرکبیر
تعداد صفحات
217
شابک
97896430054501
وزن
160
جلد
شومیز
شماره کتاب شناسی ملی
2156443
قطع
رقعی
نظرات
بدون نظر

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم