قول و قرار

قول و قرار

25,000 تومان

کتاب قول و قرار به کوشش محمد داستانپور و تبیین و بیان برنامه های راهبردی برای به نتیجه رساندن قول و قرار هایتان با خدا به همراه به کارگیری آیات و روایات است . نویسنده در این کتاب در یک برنامه ریزی چهل روزه برای مخاطبان از اقشار مختلف برنامه و اعمال و آداب یک زندگی رو به کمال را تدوین نموده است . او در این راه گام به گام مخاطب را همراهی می کند .

تعداد:

آخرین موجودی

موضوع کتاب قول و قرار بیان یک برنامه ریزی منسجم برای تغییر در زندگی شما رو به قله کمال است . 

این کتاب با تمام کتاب هایی که خوانده اید یک تفاوت دارد ، یک تفاوت اساسی . آن این است که همه کتاب ها فقط راه را نشان تان می دهد اما این کتاب هم راه را نشان می دهد و هم گام به گام شما را همراه می کند تا شما را به مقصد برساند .

یاس و نامیدی ممکن است است از تصمیم های به ثمر نرسیده تان مانع تان شود اما نگران نباشید این کتاب در این راه کمکتان می کند تا از این مانع هم رد شوید .

با توجه و با شوق با این برنامه همراه شوید . مطمئن هستم با این دو و در راه خواندن کتاب و همراهی با برنامه ریزی آن طعم شیرین موفقیت در انجام عهد و پیمان تان را خواهید چشید . 

کتاب حاضر مثل یک سررسید چهل روزه در کنار ارائه برنامه درباره ی آن نکاتی را بیان می نماید .

این کتاب در ۲۲۳ صفحه در انتشارات حدیث راه عشق به چاپ رسیده است .

« گاهی می شود که توبه می کنیم ولی باقی ماندن در آن پاکی و مسیر دوری از گناه برایمان مشکل و سنگین جلوه می کند و احساس می کنیم که توانایی لازم را نداریم . در بسیاری موارد دلیل این مسئله این است که ما شاخ و برگ گناهان را با اظهار ندامت و پشیمانی که در مسیر تحول برایمان پیش می آید ، کوتاه می کنیم و یا می بریم ولی هنوز ریشه های گناه در قلب ما وجود دارد و چون این ریشه ها موجود است ، به محض اینکه با یک آب و هوای مناسب مواجه شد ، شروع می کند شاخ و برگ تازه دهد و دو مرتبه سرو کله ی گناه در زندگی ما پیدا بشود .

پس کار اساسی این است که در کنار قطع شاخ و برگ ها درصدد سوزاندن ریشه ها هم باشیم .

در روایتی از پیامبراکرم اسلام هست که : چهار چیزی است که اگر هرجا باشد و در هرکس باشند حتی اگر سر تا پایش گناه باشد ، خدا همه آن گناهان را به حسنه تبدیل می کند .

1 . راستگویی 

2 . حیا 

3 . خوش خلقی  

4 . شکرگزاری  »

بخشی از متن کتاب قول و قرار صفحه ۸۴

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع خودسازییادداشت هابرنامه ریزی
مولف محمد داستان پور
انتشارات حدیث راه عشق
تعداد صفحات ۲۲۳
شابک ۹۷۸۶۰۰۶۷۲۲۹۷۹
وزن ۱۷۰
جلد شومیز
شماره کتاب شناسی ملی ۴۹۶۳۴۰۶
قطع ۲۲در ۲۲
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.