مائده آسمانی جلد اول

کتاب مائده آسمانی جلد اول آموزش بیست سوره از جز سی ام قرآن کریم به روش آسان و کودکانه همراه با شعر و رنگ آمیزی را شامل می شود . در انتهای کتاب مائده آسمانی جلد اول ذکر ایام هفته و آیه الکرسی را با شعر آموزش می دهد . 
موجود
120,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

کتاب مائده آسمانی جلد اول آموزش بیست سوره جز سی ام قرآن کریم به روش آسان و کودکانه همراه با شعر و رنگ آمیزی را شامل می شود . در انتهای کتاب مائده آسمانی جلد اول ذکر ایام هفته و آیه الکرسی را با شعر آموزش می دهد . کتاب مائده آسمانی برای والدین و آموزشگاه های مهد قرآنی بسیار مناسب است .

کتاب مائده آسمانی جلد اول شامل 20 سوره جز سی ام قرآن کریم ، 20 تفسیر کودکانه ، 20 شعر کودکانه ، 20 تصویر ، 20 رنگ آمیزی و 40 حدیث که تمامی آنها مرتبط با سوره هاست 

حضرت محمد ( ص ) پیامبر رحمت فرموده است هر چیز که در کودکی آموخته شود مانند نقش بر سنگ است . 

حضرت علی ( ع ) نیز می فرماید همانا قلب نوجوان مانند زمین خالی ای است که هر چه در آن افکنده شود می پذیرد چه خوب است که ما زمین خالی ذهن کودکمان را با آیات پندآموز قرآن و سخنان گهربار ائمه ( ع ) بارور کنیم تا آینده سالم ایشان و البته جامعه مان را تضمین کنیم . 

در کتاب مائده آسمانی جلد اول نیز تلاش شده است تا برای دست یابی به روح سالم که یکی از راه های کسب آن خواندن قرآن و عمل به دستورات آن است با استفاده از روشی نوین همراه با تفسیرو بیان خواص سوره ها و رنگ آمیزی شعر و حدیث نمایش و کاردستی مفاهیم به کودکان بیاموزیم . و اینگونه شاهد حفظ آسان تر قرآن و درک بهتر مفاهیم آن توسط نوگلان بوستان زندگی باشیم .

در کتاب مائده های آسمانی جلد اول ذکر ایام هفته را در قالب شعر بیان می کند که می توانید ذکر روز شنبه را بخوانید :

شنبه شروع هفته  

خدایا یادم نرفته

خالق این جهانه 

خدای آسمانه 

ذکر لبم همینه 

یا رب العالمینه 

سایر مشخصات محصول

وزن : 165 گرم
شابک : 9789647262958
مولف : سید محمدجعفر موسوی و زینب منفرد
انتشارات : مهدیه
تعداد صفحات : 52
موضوع : آموزش قرآن به کودکان تفاسیر قرآن به زبان کودکان
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 9756785
قطع : رحلی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها