کتاب ماجراهای ننه روباه و قرمزی

ماجراهای ننه روباه و قرمزی

18,000 تومان

کتاب ماجراهای ننه روباه و قرمزی نوشته تورنتون وی بورگیس و ترجمه ی مجید عمیق است که مجموعه داستانی جذاب از یک روباه جوان و مغرور و روباه پیر با تجربه است که با روایت خطرها و شکارهای که روباه جوان را تهدید می کند و عکس العملی که او نشان می دهد ، می تواند کتاب مفیدی برای گروه سنی ب و ج باشد . جملات پند آمیز ننه روباه که در کادری بالای سطر هر داستانی آمده است ، یکی از مهم ترین ارزش کتاب محسوب می شود .

تعداد:

آخرین موجودی

کتاب ماجراهای ننه روباه و قرمزی نشر عهد مانا ، داستانی جذاب و مهیج از پند و نصیحت های حکیمانه ی یک روباه با تجربه و پیر به نام ننه روباه و از داستان و ماجرا های پر خطر زندگی یک روباه جوان و مغرور و کم تجربه به نام قرمزی به زبان ساده و گیرا بیان کرده است .

اثر پیش رو شامل 29 داستان با اسم های مختلفی نظیر خانه ای جدید در مرتع قدیمی ، پسر مزرعه دار تله می گذارد ، سه آرزوی بیهوده و ... است که در 112 صفحه توسط مجید عمیق ترجمه شده است .

تصاویر کتاب به صورت خطی توسط خانم فریده اصفهانی کشیده شده است ، توانسته جذابیت بالایی برای مخاطب ایجاد کند .

" داستان قرمزی برای ننه روباه خبر می آورد ."

برف ، سراسر جنگل و چمن زار سبز را پوشانده بود . برکه ی لبخند و جویبار خندان از سرمای زمستان یخ زده بودند . ننه روباه و بچه اش قرمزی بیشتر وقت ها گرسنه بودند . هوا سرد بود و غذا پیدا نمی شد . آنها همیشه دنبال غذا بودند . بعضی وقت ها دوتایی باهم شکار می رفتند . اگر یکی از آن ها چیزی برای خوردن پیدا می کرد ، آن را به خانه می برد و یا جای غذا را به دیگری نشان می داد تا هر دو از آن بخورند و سیر شوند . مدت ها بود که ننه روباه و توله اش چیزی نخورده بودند . هر شب به مزرعه ی براون سر می زدند . اما چیزی برای خوردن پیدا نمی کردند . مرغ ها و جوجه ها داخل اتاقکی بودند که درهای آن از هر طرف بسته بود . یک روز قرمزی به مادرش گفت : ننه جان ! شب ها در مرغ دانی بسته است . اما روزها باز است . خوب است روزها به مرغ دانی برویم و مرغ ها را شکار کنیم » ننه روباه سری تکان داد و گفت : « نه جانم ! در روز روشن آدم ها بیدارند و ما را می بینند . آن وقت باوسر ، سگ مزرعه را به دنبالمان می فرستد . »

صفحه 5 .

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع داستان های کوتاه فارسی
مولف مجید عمیق
انتشارات انتشارات عهد مانا
تعداد صفحات 112
شابک 9786227146479
وزن 93 گرم
جلد شومیز
شماره کتاب شناسی ملی 7288471
قطع کمی کوچک تر از رقعی
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.