کتاب مثل نسیم شهید سید احسان حاجی حتم لو
کتاب مثل نسیم شهید سید احسان حاجی حتم لو

سایر تصاویر

کتاب مثل نسیم شهید سید احسان حاجی حتم لو
کتاب مثل نسیم شهید سید احسان حاجی حتم لو

مثل نسیم شهید سید احسان حاجی حتم لو

28,000 تومان

کتاب مثل نسیم خاطرات همسرخاطرات همسر شهید مدافع حرم سید احسان حاجی حتم لو  و همرزمان و دوستان شهید مدافع حرم سید احسان حاجی حتم لو بزرگوار است که به قلم خانم اعظم السادات حسینی گردآوری شده است .

 

تعداد:

آخرین موجودی

شرح کتاب مثل نسیم شهید سید احسان حاجی حتم لو مبتنی بر مستندات و روایت‌هایی از نزدیکان شهید است که بصورت روایتگری نگارش شده است . 

شهید سید احسان حاجی حتم لو متولد اولین روز فروردین 1363 است که در خانواده ای مذهبی در گرگان به دنیا آمدند و پس از گذراندن تحصیلات خود وارد سپاه پاسداران شدند و در آنجا به ادامه تحصیل خود پرداختند و در سال 1388 ازدواج کردند و در تاریخ 13 ام بهمن ماه 1393 در شهر حلب سوریه به شهادت رسیدند .

شهید سید احسان حاجی حتم لو اولین شهید مدافع شهرستان گرگان است . 

برای آشنایی با نگارش کتاب بخشی از آن را مطالعه کنید : 

اهل گل و گیاه بود . گل های آپارتمانی می خرید و در همین تراس کوچکمان کلی بهشان می رسید . گاهی قلمه می زد و در گلدان های کوچک درست می کرد و به اطرافیان هم می داد . چند تا از این گلدان های مستطیلی شکل هم خریده بود که در هر یک از آن ها یک نوع سبزی کاشته بود ، از تره گرفته تا خیار و ریحان و سبزی های دیگر . مهمان که می آمد خانه مان احسان به شوخی می گفت : " سبزی خوردن می خواین براتون درو کنم ؟ " پدر شوهرم با خنده می گفت : " یه کیلو به ما هم بده ! " احسان می گفت : " چشم فقط یه دو هفته ای باید صبر کنین تا در بیاد . "

...

هر وقت وارد خانه می شد سلام می کرد به او می گفتم : " چرا سلام می کنی ؟ کسی توی خونه نیست . " می گفت : " مستحبه که وقتی وارد خونه می شی سلام کنی . اشیا شعور دارن جواب آدما رو هم می دن فقط ما متوجه نمی شیم . " 

بعد ها در کتابی خواندم که همه اشیا شعور دارند و در دنیای دیگر به حرف در می آیند . 

جدول اطلاعات مقادیر
موضوع سرگذشتنامه شهیدان سوریهخاطرات همسر و خانواده و دوستان شهیدحاجی حتم لو
مولف اعظم السادات حسینی
انتشارات روایت فتح
تعداد صفحات 232
شابک 9786003301085
وزن 200 گرم
جلد شومیز
شماره کتاب شناسی ملی 4685887
chat نظرات (0)
امتیاز
(0 امتیاز)
فعلا نظری از طرف مشتریان وجود ندارد.