مثل نسیم شهید سید احسان حاجی حتم لو

کتاب مثل نسیم خاطرات همسرخاطرات همسر شهید مدافع حرم سید احسان حاجی حتم لو  و همرزمان و دوستان شهید مدافع حرم سید احسان حاجی حتم لو بزرگوار است که به قلم خانم اعظم السادات حسینی گردآوری شده است .  
موجود
150,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

شرح کتاب مثل نسیم شهید سید احسان حاجی حتم لو مبتنی بر مستندات و روایت‌هایی از نزدیکان شهید است که بصورت روایتگری نگارش شده است . 

شهید سید احسان حاجی حتم لو متولد اولین روز فروردین 1363 است که در خانواده ای مذهبی در گرگان به دنیا آمدند و پس از گذراندن تحصیلات خود وارد سپاه پاسداران شدند و در آنجا به ادامه تحصیل خود پرداختند و در سال 1388 ازدواج کردند و در تاریخ 13 ام بهمن ماه 1393 در شهر حلب سوریه به شهادت رسیدند .

شهید سید احسان حاجی حتم لو اولین شهید مدافع شهرستان گرگان است . 

برای آشنایی با نگارش کتاب بخشی از آن را مطالعه کنید : 

اهل گل و گیاه بود . گل های آپارتمانی می خرید و در همین تراس کوچکمان کلی بهشان می رسید . گاهی قلمه می زد و در گلدان های کوچک درست می کرد و به اطرافیان هم می داد . چند تا از این گلدان های مستطیلی شکل هم خریده بود که در هر یک از آن ها یک نوع سبزی کاشته بود ، از تره گرفته تا خیار و ریحان و سبزی های دیگر . مهمان که می آمد خانه مان احسان به شوخی می گفت : " سبزی خوردن می خواین براتون درو کنم ؟ " پدر شوهرم با خنده می گفت : " یه کیلو به ما هم بده ! " احسان می گفت : " چشم فقط یه دو هفته ای باید صبر کنین تا در بیاد . "

...

هر وقت وارد خانه می شد سلام می کرد به او می گفتم : " چرا سلام می کنی ؟ کسی توی خونه نیست . " می گفت : " مستحبه که وقتی وارد خونه می شی سلام کنی . اشیا شعور دارن جواب آدما رو هم می دن فقط ما متوجه نمی شیم . " 

بعد ها در کتابی خواندم که همه اشیا شعور دارند و در دنیای دیگر به حرف در می آیند . 

سایر مشخصات محصول

وزن : 200 گرم
شابک : 9786003301085
مولف : اعظم السادات حسینی
انتشارات : روایت فتح
تعداد صفحات : 232
موضوع : سرگذشتنامه شهیدان سوریه خاطرات همسر و خانواده و دوستان شهیدحاجی حتم لو
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 4685887
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها