مجموعه شناسنامه شهدا جلد اول ( شهید محسن حججی )

جلد اول کتاب شناسنامه شهدا  در مورد زندگی نامه شهید حججی در قطع جیبی و به شکل شناسنامه چاپ شده است و در این شناسنامه ها سبک و سیاق شهدا و علایق و ویژگی های شخصیتی و به طور کلی زندگینامه ‌آن ها را به صورت کتاب های کوچک طراحی کرده اند . جهت خرید تعداد بالا به شماره 09012042425 پیامک بدهید .
موجود
40,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

مجموعه کتاب شناسنامه شهدا برای آشنایی با سیره شهدا و به منظور معرفی شهدای دفاع مقدس و شهدای جبهه مقاومت در چندین جلد چاپ شده است . جلد اول این کتاب در مورد سیره و سبک زندگی شهید محسنن حججی است .

کتاب شناسنامه شهدا به شکل شناسنامه واقعی چاپ شده است .

در این کتاب روز شمار زندگی شهید محسن حججی از تولد تا شهادت را به چاپ رسانده اند .

در قسمتی که به سیره و سبک زندگی شهید حججی پرداخته است موضوعاتی همچون نماز خواندن شهید ، دعا کردنش ، کارهای فرهنگی اش و زیارت رفتن ها و پیاده روی کربلا و ... اشاره می کند که برای کسانی که می خواهند به صورت مختصر با شخصیت شهید آشنا شوند بسیار کتاب مفیدی است . 

بعد از سیره شهدا قسمتی از خاطرات ه بیان می شود .

داشتن یک برگه در انتهای کتاب با عنوان پیمان نامه ای است که خواننده می تواند با شهیدی که شناسنامه اش را می خواند رفیق آسمانی شود و  بهترین نکته ای است که این کتاب برای خواننده اش ایجاد می کند تصویر این برگه را در تصاویر کتاب می بینید .

این کتاب به خاطر سایز مناسب  و قیمت مناسبش و همچنین داشتن پیمان نامه برای اردوهای راهیان نور و همچنین هدیه به جوانان بسیار مناسب است .

در قسمتی از خاطرات مطرح شده می خوانید :

فرمانده دبابه !

در اسارت داعشی ها در مصاحبه ای با ابهت تمام رو به دوربین خودش را چنین معرفی کرد : " محسن حججی هستم ، اعزامی از اصفهان ، شهرستان نجف آباد ، فرمانده دبابه ( تانک ) هستم و یک فرزند دارم . "

سایر مشخصات محصول

وزن : 20 گرم
شابک : 9786007362655
مولف : محمدحسین قاسمی
انتشارات : کتابک
تعداد صفحات : 16
موضوع : سرگذشتنامه شهیدان سوریه
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 5506319
قطع : جیبی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها