مجموعه شناسنامه شهدا جلد دوم ( شهید ابراهیم هادی )

جلد دوم کتاب شناسنامه شهدا  در مورد زندگی نامه شهید ابراهیم هادی در قطع جیبی و به شکل شناسنامه چاپ شده است و در این شناسنامه ها سبک و سیاق شهدا و علایق و ویژگی های شخصیتی و به طور کلی زندگینامه ‌آن ها را به صورت کتاب های کوچک طراحی کرده اند . جهت خرید تعداد بالا به شماره 09012042425 پیامک بدهید .
موجود
40,000 ریال

مجموعه کتاب شناسنامه شهدا برای آشنایی با سیره شهدا و به منظور معرفی شهدای دفاع مقدس و شهدای جبهه مقاومت در چندین جلد چاپ شده است . جلد دوم این کتاب در مورد سیره و سبک زندگی شهید ابراهیم هادی است .

کتاب شناسنامه شهدا به شکل شناسنامه واقعی چاپ شده است .

در این کتاب جیبی خاطراتی از تولد تا دوران شهادت شهید گفته شده است . در مورد زمان تولد شهید دوران حیات و راه و روش این بزرگوار توسل شهید و نماز خواندن و ورزش کردن ایشان مطالبی را به طور مختصر بیان کرده است که برای آشنایی مختصر با شخصیت شهید ابراهی هادی بسیار مناسب است .

داشتن یک برگه در انتهای کتاب با عنوان پیمان نامه ای است که خواننده می تواند با شهیدی که شناسنامه اش را می خواند رفیق آسمانی شود و  بهترین نکته ای است که این کتاب برای خواننده اش ایجاد می کند تصویر این برگه را در تصاویر کتاب می بینید .

این کتاب به خاطر سایز مناسب  و قیمت مناسبش و همچنین داشتن پیمان نامه برای اردوهای راهیان نور و همچنین هدیه به جوانان بسیار مناسب است .

در قسمتی از خاطرات با عنوان خوشگل ترین شهادت می خوانید :

می گفت : خوشگل ترین شهادت را می خواهم . اگر جایی بمانی ک کسی تو را نشناسد خودت باشی و مولا هم بالای سرت بیاید و سرت را بردامن بگیرد ، این خوشگل ترین شهادت است .

سایر مشخصات محصول

وزن : 20 گرم
شابک : 9786007362709
مولف : معصومه ملاعلی
انتشارات : کتابک
تعداد صفحات : 16
موضوع : سرگذشتنامه شهیدان دفاع مقدس زندگینامه شهید ابراهیم هادی
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 5544889
قطع : جیبی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها