مجموعه شناسنامه شهدا جلد شانزدهم ( شهید مصطفی صدرزاده )

جلد شانزدهم مجموعه شناسنامه شهدا درباره شهید مصطفی صدرزاده تدوین و چاپ شده است که کاملا شبیه به شناسنامه واقعی است . در صفحه نخست این کتابچه اطلاعات شناسنامه ای ایشان همچون اسم ، محل تولد ، تاریخ تولد ، محل شهادت و آدرس مزارش آورده شده است و به طور کلی می توانید با شخصیت این شهید آشنا شوید . جهت خرید تعداد بالا به شماره 09012042425 پیامک بدهید .
موجود شد خبرم کن !
نا موجود
40,000 ریال

مجموعه کتاب های شناسنامه شهدا برای آشنایی با سیره شهدا و به منظور معرفی اجمالی شهدای دفاع مقدس و شهدای جبهه مقاومت در چندین جلد چاپ شده است . جلد شانزدهم این مجموعه در مورد سیره و سبک زندگی شهید مدافع حرم مصطفی صدرزاده می باشد .

کتاب شناسنامه شهدا به شکل شناسنامه واقعی چاپ شده است . صفحه نخست کتابچه همچون شناسنامه دارای اطلاعات شناسنامه ای از جمله تاریخ تولد ، نام و نام خانوادگی ، محل تولد ، تاریخ شهادت و آدرس مزارشان را نیز آورده اند .

کتابچه در سایز جیبی در 16 صفحه به زندگی شهید صدرزاده از کودکی تا شهادت شان می پردازد . در این شناسنامه به مواردی همچون ازدواج شهید صدرزاده ، ارادت به اهل بیت ، ایمان به دعای مادر ، مهربانی با خانواده ، ویژگی های خاص شهید ، علایق شهید و از اعزام ایشان به سوریه و قصه ی شهادت شهید صدرزاده را روایت می کند .

این کتابچه چند ویژگی خوب دارد که برای هدیه دادن و قرار دادن در پک راهیان نور بسیار مناسب است . یکی از این ویژگی ها حس خوبی که جلد کتاب ایجاد می کند و کاملا شبیه شناسنامه است و دیگری فرازی از وصیت نامه شهید صدر زاده و از همه مهمتر داشتن صفحه ای با عنوان پیمان نامه است که هر فرد می تواند با شناسنامه شهیدی که در دست دارد پیمان ببندد و عکس صفحه پیمان نامه در تصاویر پیداست .

گزیده ای از شناسنامه را با عنوان رضایت همسر بخوانید :

شب شهادتش به یکی از دوستانش گفته بود : بگویید خانمم از من راضی باشد . موقع خاکسپاری خاک کفشش را روی سرم بتکاند تا روی صورتم بریزد و جواز ورود من به بهشت شود . به او بگویید هر اتفاقی افتاد مثل چند سالی که از او دور بودم و چیزی نگفت و سکوت کرد باز هم سکوت کند . به او بگویید از من راضی باشد و در معراج دمی با من تنها بماند .

سایر مشخصات محصول

وزن : 18 گرم
شابک : 9786226745017
مولف : ناهید رحیمی
انتشارات : کتابک
تعداد صفحات : 16
موضوع : سرگذشتنامه شهیدان سوریه سرگذشتنامه شهیدان ایرانی سوریه
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 5684121
قطع : جیبی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها