0 رای   - 

محرمانه با همسران

کتاب محرمانه با همسران برای مهارت های روابط جنسی زناشویی توسط پژوهشگران مرکز مطالعات و تحقیقات حیات طیبه اشرف السادات فتحی و مریم تیموری به نگارش در آمده است که آنچه در این کتاب مطالعه می کنید به بیان نیاز انسان به ازدواج از جهات مختلف می پردازد چیزهایی که یک زوج را به هم نزدیک می کند و محبت را بین آنها جاری می سازد از زبان روایات بیان شده است .
موجود
150,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

کتاب محرمانه با همسران مناسب برای همسران است و به آموزش مهارت های روابط جنسی زناشویی می پردازد . این کتاب در شش بخش با عناوین رابطه جنسی در زندگی زناشویی ، دوران عقد ، زفاف ، دوران آغازین ، طول دوران زندگی و احکام روابط جنسی را به طور کامل به آنچه برای مهارت های روابط جنسی نیاز است پرداخته است .

در این کتاب سعی شده است علاوه بر سخنان علمی و تجربی پزشکان و روان شناسان از کلمات و احادیث نورانی اهل بیت علیه السلام نیز تا جایی که امکان دارد بهره بگیریم تا بر همگان روشن شود دین اسلام نه تنها هیچ یک از مسائل زندگی انسان را نادیده نگرفته بلکه برای آن ها برنامه هایی تنظیم نموده که رعایت دقیق تر آن به دینداری و سعادت بیشتر بشر کمک می کند .

در مقدمه کتاب می خوانید :

خداوند حکیم برای هر نیازی که در درون انسان قرار داده پاسخی در بیرون نهاده است ازدواج نیز پاسخی است مشروع که زن و مرد به بسیاری از نیازهای حیاتی خود می دهند از جمله آن ها نیاز به آمیزش جنسی و همبستری است که پاسخ به آن از مهمترین پایه ها و ارکان حفظ هر زندگی زناشویی می باشد . علاوه بر اصل نیاز چگونگی پاسخ به آن نیز آن قدر اهمیت دارد که روایات زیادی را به خود اختصاص داده است .

امام صادق علیه السلام در ضمن حدیثی از پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم نقل فرمود که حضرت به ابوذر فرمود : نزد همسرت برو تا پاداش بری ابوذر پرسید یا رسول الله آیا اگر نزد ایشان بروم پاداش می برم ؟ حضرت فرمود همچنان که اگر از راه حرام اقدام کنی گناه کرده ای اگر در حلال باشد پاداش بری .

اما متاسفانه به دلایل واهی همچون شرم و حیای افراطی و یا دید غیر واقع بینانه اجتماع به این موضوع آموزش های لازم پیش از زفاف به زوجین ارائه نمی شود و آن ها در طول زندگی دچار مشکل و یا سردرگمی می شوند .

لازم به ذکر است که نیاز جنسی تنها محدود به یک غریزه نیست که با دفع آن از طریق رابطه ی جنسی بر طرف شده و به آن پاسخ داده شود بلکه از آنجا که فکر و روحیات انسان را درگیر خود می سازد روش های متناسبی را نیز بر پایه اندیشه و احساسات می طلبد .

از سوی دیگر هر گاه آمیزش کامل و منطقی صورت بگیرد آثار طبیعی خود را برجا می گذارد یعنی روح و جسم را معتدل و استعدادها را شکوفا کردهخ و صفا و صمیمیت را در زندگی به ارمغان می آورد .

سایر مشخصات محصول

وزن : 118
شابک : 9789648775600
مولف : اشرف السادات فتحی و مریم تیموری
انتشارات : حدیث راه عشق
تعداد صفحات : 128
موضوع : مسائل جنسی زناشویی روابط زناشویی
جلد : شومیز
شماره کتاب شناسی ملی : 1891128
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها