1 رای   - 

محمدجواد و شمشیر ایلیا

کتاب رمان محمدجواد و شمشیر ایلیا توسط فاطمه مسعودی و تصویرسازی زینب حسینی با موضوع ماجراجویی دینی و با قالب فانتزی نوشته شده است . یکی از خصوصیات خاص این رمان رویکرد آن به قرآن کریم است . داستان از آنجا آغاز می شود که محمد جواد صداهای عجیبی از زیر زمین می شنود . یک روز تصمیم می گیرد در خانه بماند و به زیر زمین برود  ...
موجود
260,000 ریال

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 150 هزار تومان
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز زمانت تعویض
7 روز زمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت معیوب بودن

 موضوع کتاب محمدجواد و شمشیر ایلیا ماجراجویی با تم دینی یک پسر ده ساله به این نام است . فاطمه مسعودی در قالبی فانتزی اما بومی با زبانی ساده داستان را به همراه تصاویر سازی های زیبای سیده زهرا حسینی روایت می کند . محمد جواد صداهای عجیبی از زیر زمین می شنود اما نمی تواند تنها به زیر زمین برود . یک روز که خانواده او به مهمانی می روند تصمیم می گیرد در پی پیدا کردن ردی از آدم فضایی ها به زیر زمین برود . او در زیر زمین با پرنده ای آشنا می شود و محمد جواد را با ماجراجویی جذابی همراه می کند و باعث تغیراتی در او می شود .

 نویسنده کتاب کوشیده با توجه به قرآن و همراه با استفاده از عناصر فرمی و محتوایی فانتزی حرف جدیدی در قالب رمان برای مخاطب داشته باشد . این کتاب را انتشارات جمکران در 220 صفحه به چاپ رسانده است .

بخشی از کتاب : " نیم ساعتی گذشت . خبری از آمدن خانواده اش نبود . در هم که قفل شده بود . باید کاری می کرد . به سمت هواکش رفت . قدش به آنها نمی رسید . یک چهارپایه کوچک پلاستیکی کنار دریچه بود . آن را زیر پایش گذاشت . به زحمت از میان حفاظ های دریچه می توانست دریچه را ببیند . کسی آنجا نبود . یک دفعه یادش آمد پدرش یک قفل لولایی به در زده بود تا در زمان نبودشان در زیرزمین را قفل کنند که با وزش باد و بسته شدن محکم در ، لولا در قفلش چفت شده بود . " 

سایر مشخصات محصول

وزن : 175
شابک : 978964973115
مولف : فاطمه مسعودی
انتشارات : جمکران
تعداد صفحات : 220
موضوع : داستانی ماجراجویی دینی
جلد : شومیز
قطع : رقعی
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها