محمد مثل گل بود

کتاب محمد مثل گل بود یکی از کتاب‌های پرفروش کودک در ارتباط با سیره و سبک زندگی پیامبر است که با استقبال بسیاری روبرو بوده و در این زمینه اثر موفقی محسوب می‌شود
موجود
150,000 ریال

سبک زندگی پیامبر اسلام(ص) برای هر گروه ودسته‌ای می‌تواند به عنوان الگو مد نظر قرار داده شود و خداوند متعال در قرآن کریم نیز به این موضوع که پیغمبر گرامی اسلام(ص) اسوه حسنه‌ای برای بشریت است تاکید کرده است.

کودکان به عنوان اثرپذیرترین قشر از جامعه که در کنار این ویژگی آسیب‌پذیرترین و حساس‌ترین نیز محسوب می‌شوند نیاز به آموزش‌هایی دارند که با یادگیری آنها بتوانند رفتار خود در بزرگسالی را شکل دهند. از این حیث آموزش به این گروه از مخاطبان بسیار با اهمیت است و اگر الگوی درستی به آنها ارائه شود بسیار متاثر می‌شوند و آن را خواهند پذیرفت.

از این رو آموزش سبک زندگی حضرت محمد بن عبدالله(صلی‌الله علیه و آله و سلم) به کودکان آن هم با زبانی که مورد پذیرش آنها باشد می‌تواند در جلب آنها به خلق و خوی پیامبر مفید باشد.

حجت‌الاسلام غلامرضا حیدری ابهری علاوه بر کسوت روحانیت، در زمینه نوشتن کتاب برای کودکان نیز فعالیت دارد که کتاب‌های بسیاری از او با محوریت کودکان منتشر شده که در این بین آثاری که در ارتباط با پیامبر است در میان آثارش خودنمایی می‌کند.

سایر مشخصات محصول

وزن : 270 گرم
شابک : 9789648494457
مولف : غلامرضا حیدری ابهری
انتشارات : بوستان فدک
تعداد صفحات : 96
موضوع : اخلاق اسلامی اخلاق اجتماعی راه و رسم زندگی در اسلام
شماره کتاب شناسی ملی : 3516333
هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها