Catalog

مدافعان حرم

نمایش 85 - 92 از 92 آیتم
 • با اجازه بزرگ ترها بله
  150,000 ریال

  کتاب با اجازه بزرگ ترها بله خاطراتی از خواستگاری به سبک شهدا است که شامل بیست خاطره می شود که در هر یک از خاطره ها همسران شهدا با زبانی بی آلایش و بدون تعارف به بازگویی جذاب ترین بخش های خواستگاری و اتفاقات پیش آمده و صحبت های مطرح شده در این جلسات پرداخته اند .

  150,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • به شرط عاشقی
  250,000 ریال

  کتاب به شرط عاشقی روایتی دلنشین و با بیانی صمیمی از زبان هدیه غبیشی ؛ همسر شهید مدافع حرم سعید سیاح طاهری ؛ در مورد نحوه آشنایی و زندگی با همسر شهیدش است و توسط رضیه غبیشی به نگارش در آمده است . در تهیه این کتاب همچنین از مصاحبه با برادر شهید و همرزمان ایشان نیز استفاده شده است .

  250,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • شیرمرد کرمان سرباز اسلام
  180,000 ریال

  کتاب شیرمرد کرمان سرباز اسلام کاری از واحد تحقیقات و پژوهش نسیم حیات در مورد شهید حاج قاسم سلیمانی ست . در این کتاب خاطرات بیان شده از زبان حاج قاسم در مکان های مختلف و یادواره های مختلف بیان شده است . همچنین خاطرات و نظرات در مورد شهید سلیمانی از افراد سرشناس نقل شده است .

  180,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • حاج قاسم جلد دو
  200,000 ریال

  کتاب حاج قاسم 2 که پیش روی شماست تکلمه ای است بر کتاب حاج قاسم . این کتاب تلاش دیگری است برای مکتوب سازی سیره ی عملی ایشان که این بار علاوه بر خاطرات آن سپهدار خاطراتی از زبان همرزمانش درباره او در سال های دفاع مقدس روایت و تدوین شده است .

  200,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • همسایه آقا
  200,000 ریال

  کتاب همسایه آقا روایتی از زندگی شهید مفقود الاثر علی عبداللهی از زبان خانواده و دوستان و همرزمان شهید به قلم شهلا پناهی می باشد . نحوه روایت را نویسنده از زبان خواهر و خاطرات آغاز کرده و با داستانی دلنشین از زبان مادر شهید قصه ای واقعی و زیبا را برای مخاطب بیان می کند  .شهید عبداللهی متولد سال ۶۹...

  200,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • خاتم سلیمانی
  200,000 ریال

  کتاب خاتم سلیمانی نقل حدود ۳۰ گفتار کوتاه رهبری و چند مطلب دیگر پیرامون شخصیت شهید سردار سلیمانی به همراه دست نوشته رهبر انقلاب است . این کتاب سخنان در زمان های متعدد را به همراه تصاویری با کیفیت و رنگی  و با چاپ گلاسه برای همه علاقه مندان ایشان جمع آوری کرده است . این کتاب قصد دارد تا در این...

  200,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • حاج قاسم 2
  150,000 ریال

  کتاب حاج قاسم جلد دوم نوشته نرجس شکوریان فرد و نقل 36 خاطره از سیره عملی شهید حاج قاسم سلیمانی در ادوار مختلف زندگی این قهرمان ملی می باشد . نویسنده در قالبی داستانی و بیانی ادبی بعد از نقل هر خاطره متن ادبی و گاه اشارتی از وصیت نامه شهید در باب موضوع خاطرات بیان نموده است . در پایان این کتاب متن...

  150,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول
 • حاج قاسم رفیق خوشبخت ما
  250,000 ریال

  کتاب حاج قاسم رفیق خوشبخت ما به معرفی شهید حاج قاسم سلیمانی از میان بیانات مقام معظم رهبری به همراه معرفی مالک اشتر های تاریخ در قرآن و همچنین به روایت انضمام خاطرات سوریه و وصیت نامه شهید و مصاحبه سید حسن نصر الله می پردازد . این کتاب در هفت فصل به همراه بخش پرسش نامه و تصاویر تدوین شده است . 

  250,000 ریال
  ناموجود
  خرید محصول