برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

مردی با آرزو های دوربرد

مردی با آرزوهای دوربرد مستند نگاره ای درباره ی شهید حسن طهرانی مقدم به قلم فائضه غفار حدادی ست . کتاب حاضر در 35 روایت دربردارنده ی اطلاعاتی از نوجوانی و سالهای قبل از انقلاب ، کشف استعداد توسط حسن باقری ، تا سالهای جهاد سازندگی و کار در پژوهشکده فضایی  از زندگی این دانشمند متواضع و گمنام می باشد . همچنین خصلت های اخلاقی و دلاوری های این شهید ، نحوه شهادت ش بازگو می کند .

ادامه مطلب
18,000 تومان
موجود است
دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
محصولات مرتبط
توضیحات

کتاب مردی با آرزوهای دور برد نوشته فائضه غفار حدادی و مستند نگاره هایی از زندگی شهید حسن طهرانی مقدم پدر موشکی ایران است .

این کتاب 35 روایت همراه با تصاویر سیاه و سفید از مقاطع مختلف مردی ست که ناممکن ها را ممکن کرد .

بخشی از کتاب :

" بارها رفته بود خدمت آقا . ولی نه مثل خیلی ها با دست خالی و دل پر .

می گفت : " پیش آقا با دست پر باید رفت ." صبر می کرد تا پروژه های مهمش نتیجه بدهد و بتواند پردازش هایش را ببرد و برای آقا ارائه کند . پشت بندش هم  ایده های هایش را برای کارهای آینده بگوید . ایده هایی که همه " غیر ممکن " خوانده بودند را می برد خدمت آقا و " ممکن " برشان می گرداند . حالا شاید آقا شاخ و برگشان را می زد که توی قالب های موجود جا بشوند . ولی همیشه مشوقش بود برای ایده های عجیبی که عملی کردنشان مهارت حاج حسن بود .

ولی این بار آقا آمده بود بالای سرش . برای یک رهبر ، سردار سپاه از دست دادن سخت است . حتی اگر آن سردار از آنهایی نباشد که درباره اش بگوید : " نشد حسن آقا به من قولی بدهد و انجامش ندهد " حتی اگر آن سردار از آنهایی نباشد که عکس بزرگ آقا روی دیوار خانه اش زده باشد و زیرش نوشته باشد : " من حاجتم شکفتن لبخند رهبر است . " و همه بدانند که راست ترین حرف دلش را نوشته است .

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

موضوع
شهید حسن طهرانی مقدم
مولف
فائضه غفار حدادی
انتشارات
لوح نگار
تعداد صفحات
96
شابک
9786006130156
وزن
113
جلد
شومیز
شماره کتاب شناسی ملی
2978450
نظرات
بدون نظر

تنظیمات

اشتراک گذاری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم